reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

My dla dziewczynki dłuuuuugo przed zajściem w ciąże wybraliśmy imię Maja, ale ... będziemy mieli syna :D
Tu już nie było tak łatwo, jest wiele świetnych imion, ale padło w końcu na Antoni.
Przyznam szczerze, że troche sie obawiam o to, czy właścicielowi się spodoba, ale wydaje mi się, że "stare" imiona wracają do łask i nasz Antoś nie będzie odstawał wsród rówieśników z powodu takiego imienia.

nie myślę, żeby odstawał wśród rówieśników , Antoni to jedno z najbardziej popularnych imin od kilku lat

meliska nam się mogą imina nie podobać, ale to rodzicom mają się podobać, tak uważam,
 
reklama
Hmm Atena :szok: cóż, ja jestem zdania, że nadawanie takich 'oryginalnych' imion polskim dzieciom to dziwactwo... Tak jak nie nazwałabym swojego syna np Brian- mojej znajomej syn tak się nazywa...
nie wiem, moze za bardzo jestem tradycjonalistką :D
 
reklama
Atena - mi się podoba ;p nie wydaje mi się jakieś wielce wydziwione no ale ja chcę dać dziecku na imię Ariel więc może jestem jakaś inna.

Co do dawania polskim dzieciom polskich imion za granicą też jestem na tak, tak samo dawanie polskim dzieciom nie polskich imion mimo że mieszkają w Polsce. Może rodzice mają zamiar wyjechać lub wrócić do kraju. Chyba najlepsze są imiona takie międzynarodowe typu Jakub, Krzysztof itp. z tym że mi się wydają bardzo oklepane.
 
Do góry