reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Kamila a mój L coraz bardziej się przy tym Arielu upiera (wcześniej mówił nie bo proszek ale teraz chyba o tym już zapomniał)

Imię Amelia nosi co druga dziewczynka w wieku od 5 do 1 lat. Oczywiście przesadzam, ja osobiście znam dwie ale na ulicy często słyszę. Imię bardzo ładne ale bardziej popularnego dla dziewczynki teraz nie ma.
 
reklama
E tam, tak się przyczepiłyście do proszku. Margaryna Kasia też jest, a Katarzyna to jednak całkiem ładne imię. A takich przykładów przecież jest więcej.
Ariel jest pięknym imieniem, rzadkim i brzmiącym, łatwo przetłumaczalnym na inne języki... Ja jestem za :-)
 
Mi się Ariel strasznie nie podoba, ale kwestia gustu ;)

Za to Amelia ładnie i powiem szczerze, że u nas chyba niezbyt popularne, bo nie znam żadnej, no jedna ale ona kolo 30 juz ma :)
 
Mi się Ariel i tak na początku kojarzy z syrenką Disneya którą uwielbiałam jak byłam dzieckiem. Tylko, że to była dziewczyna...
No i wiecie jak to jest, fajne te imię ale czy dla mojego dziecka? No nie wiem. Może trzeba się trochę przyzwyczaić?
 
Kamila a mój L coraz bardziej się przy tym Arielu upiera (wcześniej mówił nie bo proszek ale teraz chyba o tym już zapomniał)

Imię Amelia nosi co druga dziewczynka w wieku od 5 do 1 lat. Oczywiście przesadzam, ja osobiście znam dwie ale na ulicy często słyszę. Imię bardzo ładne ale bardziej popularnego dla dziewczynki teraz nie ma.

trzy moje kolezazanki mają córki Amelki.

Kurka a ja myslalam ze to raczej malo spotykane imie, osobiscie nie znam Amelki ani jednej.
 
kamila w Uk w zeszłym roku było nr1 na liście najpopularniejszych.
A co wy na imię Anastazja? ;)
 
dreamgirl chyba mamy w miarę podobny gust do imion ;)
mi się dla chłopca bardzo podba Dorian ♡ niestety siostra mnie ubiegła ...
Podoba mi się jeszcze Adrianna ale skrót Ada koszmarny.
 
reklama
Do góry