reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

U nas jak będzie chłopczyk, to nazwiemy go Kuba (wcześniej miał być Szymon), co do Dziewczynki trwają rozmowy. Mąż chce Maja, ja - Karolinka :-) Zobaczymy.....
 
reklama
A u nas pierwsza córa była niespodzianką, nie chciałam wiedzieć co będzie i nad imionami też się nie zastanawiałam :-) Imię dla córy wybraliśmy w sumie na poczekaniu na sali poporodowej:-D

A teraz więcej myślę na temat imion, chociaż wpadło mi w ucho imię
Maciuś
dla synka, na córę jeszcze nie mam upatrzonego imienia ale moja
Weronisia podpowiada mi, że jak będzie siostrzyczka to chce żeby miała na imię Milenka.

I nawet mi to imię pasuje, ponieważ pierwsza córa ma takie inicjały jak mój mąż a teraz chciałabym żeby drugie dzieciątko miało takie jak ja:-)
 
A ja przy pierwszym dziecku ustaliłam tak z mężem, że jak urodzi się dziewczynka to ja daję jej imie, a jak urodzi się chłopiec to mąż. No i wyszedł Piotruś, a ja chciałam Rozalię, chociaz wiekszości mojej rodziny sie to imię nie podoba.
Teraz za mną chodzi imię Eliza, które podsunęła mi moja mama i powiem Wam, że nawet mi sie podoba.
 
U mnie jeśli byłaby dziewczynka to Zosia , na cześć mojej mamusi :(, ale moja koleżanka podłapała mój pomysł i Zosia ma już 4 tygodnie...więc chyba jednak Natalia . A jak chłopiec to ciocia doradza mi Igorka , bo bardzo jej się podoba...mnie też podoba się to imię , ale obstawiam drugą córeczkę !!!
 
A ja przy pierwszym dziecku ustaliłam tak z mężem, że jak urodzi się dziewczynka to ja daję jej imie, a jak urodzi się chłopiec to mąż. No i wyszedł Piotruś, a ja chciałam Rozalię, chociaz wiekszości mojej rodziny sie to imię nie podoba.
Teraz za mną chodzi imię Eliza, które podsunęła mi moja mama i powiem Wam, że nawet mi sie podoba.

My zawsze wspólnie decyzję podejmowaliśmy ale teraz Misiek wymyślił Tycjana, bo my Mikołaja chciałyśmy, a Lenę razem wybraliśmy bezdyskusyjnie. Mi też się Tycjan podoba więc tak zostaje. Tylko dziewczynki ciągle marudzą o Mikołaja...

sylvi - ja chcę dać synkowi na drugie po mężu Adam ale mam wrażenie, że dla hecy będzie trzecia dziewczynka. Bardzo pragnę chłopca i może dlatego tak myślę, że mi to zawsze wszystko na przekór wychodzi...

A mój tata już zapowiedział że będzie się pierwszy z Misia śmiał jak będzie trzecia dziewczynka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zielona to u mnie marudza na mieszka ale to juz postanowione zreszta na michaline tez jojczyli ale im przeszlo.
a rozalia ladne i malo spotykane imie.
 
reklama
U mnie chyba :
chłopiec Michał Wojciech
dziewczynka Martyna Klaudia
ale to może ulec zmianie :-)
pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Do góry