reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

:sorry2: no u mnie zdecydowanie pozostaje Blanka i Kajetan, ale do imion męskich dołącza: Borys, Cyprian, Igor, Maksymilian, Seweryn:-( i bądź tu mądry :sorry2: najlepiej jakby była córeczka i problem z głowy :-D:-D choć przeczucie mam że będzie chłop ;-)
 
reklama
Mam dość ograniczone możliwości, bo ma być na M. Wszyscy mamy imiona na M i mąż stwierdził, że jak nastepny dzidek będzie miał inne niż na M imię będzie się czuł obco w rodzince:tak:No cóż ten typ tak ma:) Więc na razie:
dziewuszka: Maja, Matylda
chłopczyk: Marcel, Mikołaj
 
a ja ostatnio wysluchiwalam od tescia co to za imie mieszko jak my bedziemy na niego wolac i takie tam. wrr juz sie zaczyna.
 
U nas nikt nie prawi nam żadnych morałów. I dobrze bo i tak nie zmieniamy zdania nawet jakby to miało wywołać wojnę.
 
ewcia ale wiesz u nas to juz bylo dawno mowione o imionach i teraz sie dopiero doczepil :wściekła/y: bo by nie zyl jakby czegos nie powiedzial. przyczepil sie tez, ze w internecie jest napisane ze bedzie mieszko i caly swiat wie. eh szkoda gadac.
 
I nie ma co się przejmować. Ja bym odpowiedziała takim kąśliwym żartem że Mieszek-śmieszek :) Mieszko to piękne imię dla chłopca. Jak będę miała syna dam mu na imię Wawrzyniec - bez względu na to co inni powiedzą.
Teraz zaczełam intensywniej myśleć nad imieniem dla dziewczynki i strasznie ciężko mi idzie :( Moje ulubione są już obsadzone - Agnieszka mam ja, Ania moja córeczka. Może Basia, może Marysia? Łucja, Wanda?
Tak ostatnio żartowałam że jako alegorię do starszej którą zwiemy Marianną bo ma Anna- Maria, drugiej damy Maria-Anna? i będą dwie Marianny
 
My chyba mamy już wybrane
dla dziewczynki GAJA
dla chłopca TYMON

co do imion popularnych to 8lat temu jak dawałam córce imię JUlia też było już popularne, ale ja to imię wybrałam w 8 klsie podstawówki po filmie Romeo i Julia; a i dodam że Julka jest jako jedyna dziewczynka z tym imieniem w klasie ;-)
Maja jakoś tak nam wpadło do głowy bo miała się w maju urodzić

mi jeszcze po głowie chodzi JONASZ i LUSIA
 
reklama
A u mnie będzie Sandra. Trochę niemodnie - ale miała być jakieś 15 lat temu :-D

Chyba że się zdziwię i będzie Bartosz ;-)
 
Do góry