reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
A u mnie jak bedzie dziewczynka bedzie Marika bardzo mi sie podoba to imie i maz tez je zaakceptowal a o chlopcu to tak mysle ze moze Szymon maly Szymek chociaz nie ukrywam ze chcialabym dziewczynke bo synusia juz mam Piotrusia :)
 
No ja z imieniem mam niemały problem:-(
Na samym poczatku myślałam o Zuzi, co spodobało się też Tatusiowi. Ale później znalazłam własnie ten ranking najpopularniejszych imion podany przez TakąJednąKobitkę zaczęłam wątpić, bo chciałabym nadać jakieś rzadziej występujące imię (sama jestem Kasia i był okres, że u mnie w pracy było 6 Kasiek:baffled:).
Jeśli chodzi o chłopca, to zawsze marzył mi się Adaś, ale takie samo imię taty i syna, to chyba nie jest najlepszy pomysł...:confused2:
Póki co czekam aż poznam płeć, to przynajmniej będę miała o połowę mniej roboty;-)
 
My dla naszego synusia wybraliśmy imie Natan. Zero dyskusji, bo imie było duuuużo wcześniej niż fasolka w brzuszku. Gdy zaszłam w ciąże, to że chłopak bedzie miał na imie Nat było już oczywiste; zakochana w tym imieniu jestem. A jeśli chodzi o dziewczynke ja marze o Nadii a mój Mąż chce mieć Wikusie. Przez pewien czas byliśmy na etapie kompromisu - Julia. Ale ostatnio po badaniach Mąż powiedział, że jednak chce by Malutka miała na imie Nadia. Pewne to jeszcze nie jest, ale jesteśmy na dobrej drodze, hehe. Pewnie za miesiąc wszystko sie wyjaśni - idziemy wtedy na usg i mamy nadzieje poznać już płeć Dzidzi.
 
Ja wybrałam Maja bo była zrobiona w maju a jak będzie chłopiec to nie mam pojęcia:confused2:. Mąż mi w ogóle w tym nie pomaga a mi to nie daje spokoju. Mam już 2 chłopaków Kasjana i Sebastiana oraz Aleksandrę. Więc jeśli byłby chłopiec to dobrze żeby miał w imieniu końcówkę ana.
 
My jesteśmy wszyscy troje na M:)
Chciałabym dla chłopca Marcin albo Mikołaj(Mikołaj nie podoba się M,pewnie zostanie marcin bo sprzeciwu nie było)a dla córci
nie wiem do końca jak bardzo Podoba mi się Maja,Milena,Marlena,Julia.
 
U nas jesli bedzie dziewczynka to napewno Julia - tak juz bylo postanowione od poczatku:-) Z imieniem dla chlopca mamy problem i tak naprawde jeszcze nie wiemy..
 
A ja sobie ostatnio wymyśliłam Maria-Helena
mam już Annę-Marię to będzie pasowało :)
Ale to jak będzie córeczka - bo chłopak choćby się paliło i waliło zostanie Wawrzyńcem i kropka
 
Ja chciałam mieć Kubusia ale po tej liście umieszczonej przez którąś z was zrezygnowałam. Teraz jestem już nastawiona na Kamila Jakuba tylko muszę jeszcze męża do tego przekonać ;-)
 
reklama
hej :) mój brat ma na imię Kamil i to fajny chlopak :) polecam to imię! po drugie, jeśli urodzi się dzidzia w styczniu to fajnie jakby miała imieniny w lipcu (jak mój brat- urodziny w grudniu a imieniny w lipcu) :) ja - jeśli będzie chłopak to wybralam imię Stasiu- po moim Dziadku, dla dziewczynki brak :(
 
Do góry