reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
martusia 29 ja też Marta Anna :) no u nas będzie Julian Klaudiusz (drugie po tatusiu) chyba... tzn. to, że Julek to już pewne, a drugie to jeszcze nie wiemy, no chyba, że jednak okaże się, że to dziewczynka (jeszcze mam nadzieję hihi;) to będzie Maria, ale tu nie mam zielonego pojęcia jakie drugie.
 
malutk_a zasmusiłaś mnie trochę ze julek pełno:(mi sie tak podoba .ale jak pełno to nie wiem?chciałabym takie jakoś mniej wystepujące bo jak chodziłam do przedszkola to było nas w jednej grupie az 6 Mart :tak:

Takze jak juz wczesniej pisalam poszukam czegoś na m:).z synkiem to od razu wiedzielismy ze jak chłopak to michał a jak dz to kinga.
Sugerują nam znajomi ze jak michał juz jest to moze michalina.bo męskie raczej się nie zmieni-pewno marcin:-)
 
damqelle - Agnieszka tez mi się podoba, ale już w bliskiej rodzinie mamy jedną więc raczej odpada. Tak samo Marek mi się podoba i Piotr, ale Marków mamy 2-óch w rodzinie, a Piotr za nic nie pasuje do nazwiska.....
 
malutk_a zasmusiłaś mnie trochę ze julek pełno:(mi sie tak podoba .ale jak pełno to nie wiem?chciałabym takie jakoś mniej wystepujące bo jak chodziłam do przedszkola to było nas w jednej grupie az 6 Mart :tak:

Takze jak juz wczesniej pisalam poszukam czegoś na m:).z synkiem to od razu wiedzielismy ze jak chłopak to michał a jak dz to kinga.
Sugerują nam znajomi ze jak michał juz jest to moze michalina.bo męskie raczej się nie zmieni-pewno marcin:-)

A może Martynka? Moja chrześnica jest Martynka - przesłodkie dziecko :)
Na osiedlu mamy też Marcelinę i Michalinę ale te mi się już nie podobają.
 
Cześć Mamuśki.
U mnie usg wykazało kolejnego synusia więc imiona dla dziewusi juz nie aktualne. Z męskich imion stawiam na BŁAŻEJA WIKTORA lub KAROLA. Wydaja mi sie takie dostojne ale i dla malucha ładne :-)
 
ja mam brata Karol, super chłopak. Wiktorkiem miał byc Piotruś, ale ustalilismy, że jak będzie chłopak to mąż wybiera imię a jak dziewczynka to ja. Chcialam Rozalię, ale nikomu sie to imię nie podobało, teraz tez wybrzydzaja, ale ustanie chyba na Nadii, Nince albo Elizie
 
Damqelle-dla mnie fajne,ale mąż martynki nie przetrawi:(No ale jeszcze tyle czasu można popracować nad urabianiem:)jesli będzie panienka
 
Słodkie imionka wybieracie dla swoich dzieci ;)

Ja mam narazie wybrane dwa dla dziewczynki czyli Magda lub Jola, co do chłopczyka to mąż wie ale nie chce mi powiedziec
 
reklama
Do góry