reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Bartek waży ok 11kg. Spokojnie pojeździmy do 3 roku życia. Dzieci teraz już tak nie przybierają na wadze. Piotruś na 4.5 roku waży zaledwie 17- 18kg. Poza tym większość wózków ma przedział do ok 15kg/3 lata. Nas szczególnie interesowało żeby wózeczek był leciutki, zgrabny i prowadził się jednym palcem i ten wózek taki właśnie jest. Nawet jeżeli w wieku 3 lat Bartek przekroczy te 15 kg (w co wątpię), to też nie koniec świata, bo to ostatnie chwile z wózkiem, korzysta się z niego już wtedy rzadko.
 
reklama
Supcio!! Dzięki Scarlet za Twoją opinię i rady - doświadczona mama to skarb :*
Faktycznie Jankowi waga też stoi od dłuższego czasu, więc chyba ten XS i u nas zagości ;)
 
Supcio!! Dzięki Scarlet za Twoją opinię i rady - doświadczona mama to skarb :*
Faktycznie Jankowi waga też stoi od dłuższego czasu, więc chyba ten XS i u nas zagości ;)

Jak na parasolki muszę stwierdzić, że ma sporo miejsca w środku. Przymierzałam Bartka do kilku wózków i co jeden to gorszy:dry: jak nie wyglądał na taki, który się zaraz rozleci:-p to właśnie było za mało miejsca w środku. Rozebrany Bartuś do samej bluzy ledwo mieścił się w nich w ramionach:szok:. Jak masz możliwość, to sobie oglądnij jeszcze Peg Perego Mini. Zrobił na mnie duże wrażenie, prowadzi się również jednym palcem, leciusieńki i obszerny w środku. Wygląda bardzo solidnie. Ja zrezygnowałam, bo cena niemała (ok 600zł)
http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1707/peg,perego,pliko,mini.html



 
Ostatnia edycja:
malina cena niemała - fakt, ale jest rewelacyjny. Lekki, składa się bardzo łatwo, szybko i jedną ręką, a miejsca w środku jest rzeczywiście sporo. Długie regulowane pasy i nie jakieś mega ciężkie ich zapięcie. Na krawężnik wjeżdżam nim bez siłowania się. Rączki są regulowane na długość, blokada przednich kół chodzi delikatnie, hamulec tylnych również. Nie mogę się tego wózka nachwalić ;) Jedynym minusem mogłoby być to, że jak się nim jedzie to kółka terkoczą, ale mnie to akurat zupełnie nie przeszkadza, a Maja grzecznie usypia przy takim terkotaniu ;) Krótko mówiąc polecam jakby co.
 
A nam się sprawa rozwiązała z zakupem wózka. Od 2 miesięcy nie mogę się na nic zdecydować i tu raptem w święta kuzynka mówi, że ma w domu Maclarena i chętnie go nam odda. Dokupiłam kolorowe dodatki (zagłówek i ochraniacze na pasy) no i poszukam jeszcze nowej kolorowej wyściółki i będzie ok. jak go już dostanę i wypróbuję to zdam relację co to za model i jak się sprawdza.
 
heh też bym chciała mieć takie szczęście... ale na razie muszę się męczyć ze swoim felernym tfu tfu wózkiem... nigdy więcej takiego wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr następnym razem czegoś innego poszukam bo mój jest straszny i nigdy nikomu nie polecę wózków adbar ... normalnie szok jak przekręci siię rączke by dziecko nie patrzyło na mni to kieruje się nim tragicznie do tego coś kiepskie ma te amortyzatory i ciągle mi zjeżdza na lewo delikatnie nawet jak się patrzy na niego to widac ze jest przechylony... jednym słowem koszmarny wózek

może zakupimy jakąś parasolkę ale nie wiem bo musiałaby być też z tych tańszych i jak ma być takiej jakości to chyba przemęcze się z tym wozkiem... do tego mały ma rowerek i taki samochodzik jeżdzik 5 w 1 więc wiosę lato i jesień jakoś wytrzyma a potem to już z gorki będzie
 
dziś kupiłam używanego Doncorda fusion za 220zł ciekawa jestem go bardzo. czytałam, że to jeden z największych wózków a powierzchnia spania dochodzi no 104cm:szok:. Dojdzie w tym tygodniu to dam znać jak pierwsze doznania i spostrzeżenia. No i jeszcze maclaren ma być ale tydzień. będzie co opowiadać.:-D
 
reklama
Julia, my mamy XLR. Wzięliśmy go głównie dlatego, że jest najwyższy na rynku. My jesteśmy zadowoleni, ale ty chyba jesteś niska, z tego co pamiętam, to nie wiem czy nie za duży będzie ten wózek?
W ogóle uważam, że Maclareny są trochę przereklamowane ;-) Sa fajne, dobrze się prowadzą itd, ale nie sadzę, że jakoś szczególnie odbiegają jakością od innych, tańszych spacerówek
 
Do góry