reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Joasiek -mam pytanie
wiem ,ze przed kupnem spacerówki ZOOPERA ogladałs tez CHicco ct 04
co w nim nie tak było (oprocz tego, ze oczywiscie drozszy) ze wybrałas Zoopera?

ja wczoraj ogladałm ten ct 04 i mi sie widzi i to bardzo :tak:
nie przerarza mnie waga bo mam implasta a to dopiero kobyła ,
Saruni tez sie podobało no i jest jakas promocja ,ze był po 489 w sklepie koło mnie a na allegro widziałam nawet po 402 zł tylko ze w róz z granatem a to mi sie nie podoba
inne byly po 423 +25 przesyłka wiec nie wiele mniej niz jakbym kupiła w GDYNI (chodzi mi o ewentualna gwarancje)
 
Joasiek -mam pytanie
wiem ,ze przed kupnem spacerówki ZOOPERA ogladałs tez CHicco ct 04
co w nim nie tak było (oprocz tego, ze oczywiscie drozszy) ze wybrałas Zoopera?

Agusia9915 sprzedawca baaardzo chwalił tego Chicco 04, nie wybrałam go tylko i wyłącznie dlatego, że dla mnie jest za ciężki :-(
 
Dzieki za odp szybka
no to ja sie chyba zdecyduje na niego bo mi ta waga nie przeszkadza:tak:
Mi tez go bardzo zachwalali w sklepie , ze barddddzo chodliwy ostatnio i jest problem z kolorystyka nawet.

nie ukrywan , ze zastanawiałm sie nad identycznym jak ty ale u nas nigdzie nie ma a nawet gorzej nikt o tej firmie nie słyszał:baffled::sorry2:.
 
Agusia ja swój kupiłam na Allegro. Co z tego, że kupiłabym w sklepie (były, ale nie mieli koloru który chciałam) jak i tak na wypadek reklamacji wysyłaliby wózek na drugi koniec Polski, bo przecież są tylko sklepem, a nie serwisem. Równie dobrze sama go mogę wysłać, gwarancję mam :tak:
 
ja w poniedzialek zamierzam zamowic na allegro ct 04-kurcze mam nadzieje, ze nie bedzie koniecznosci go reklamowac!! W hurtowni obok mnie sa o 150 zl drozsze wic musze wybrac allegro.Jestem tylko wciaz niezdecydowana co do koloru...
 
Ja narazie nie wymieniam wózeczka, mam Mutsy i ta spacerówka mi odpowiada i mimo tego że waga jest katastrofą to reszta jest OK.
Ale też myslłąm o Chicco ct 04.
 
reklama
Nie wiem, bo ne mogę go znaleźć w necie, ale słyszłam, że coś koło 400zł. W necie znalazłam tylko Deltim Kazoo, ale on jakoś inaczej wygląda.
 
Do góry