reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Kasiad, to co oni piszą to jedno, a to ile waży wózek, to drugie... Na niektórych aukcjach piszą, że tren wózek waży 5 kg. Ja tego mojego nie ważyłam, ale baredziej skłonna jestem uwierzyć że 5 kg, niż 8 kg, bo on ma naprawdę mało rurek, a tylko to mogłoby ważyć... No nie wiem z czego w takim razie są lżejsze wózki, bo ten nie jest jakiś super solidny, ale za to lekki.
 
ale to nie jest zaap tylko podobny-napisane jest ,ze rozklada sie ale nie na płasko. Co do tego zoopera to tez mialam na niego chętke ale martwię sie co zrobie jak coś sie posuje-u mnie nie ma ich sklepu. A moze Jasieczek napisze jak sie jej wózeczek sprawuje, jakis czas juz minał-wiec chetnie poczytam(i jaki to konkretnie model?)
 
reklama
Do góry