reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
A faktycznie, to ten sam, nie poznałam. Poprostu inaczej budka jest ustawiona.
A swoją drogą to taka budka, która zasłania prawie cały wózek. To fajna sprawa. Byłam dziś z Oli na rynku i złapał nas deszcz, a ja zapomniałam zabrać ze sobą folii p/deszczowej. Po zasunięciu budki na cały wózek Oli wróciła do domu całkowicie sucha.
 
Ja już kiedyś pisałam o tym Deltimie Kazoo, że jest wart uwagi :tak: Dla mnie był ciut za ciężki, ale poza tym to zero zastrzeżeń. Do tego ma najwygodniejsze chyba siedzisko i oparcie ze wszystkich wózków jakie na żywo ogladałam, i najobszerniejsze, pod tym względem przewyższa chyba nawet wózki Chicco.
 
Joasiek, dużo cięży jest ten Kazoo od Twojego wózeczka? Wg producnetów to różnica zaledwie pół kg. A jak jest w rzeczywistości?
 
Kasiad ciężko powiedzieć, nie pamiętam już dokładnie, on chyba dodatkowo po złożeniu zajmował więcej miejsca. Ten który ogladałam nazywał się Kazoo Frog, to chyba ten sam? Deltim
 
kazoo--waga jakies 7,5-8 kg(rozne zrodla) wiec troche lzejszy od ct 04-nie wiem czy to taka roznica teraz mam 17kg do noszenia + 11kg dziecko-to prosty rachunek-ciezko jak cholera. Kurde ktory wybrac???? Juz nie ma sily !!!!

szukalam i frogga i zoopera i jak dla mnie to nie ma zadnej roznicy-moze Wy sie dopatrzycie(inna kolorystyka tylko).Czasami tylko na natykam sie na zoopera zupelnie innego-moze to jakas stara wersja?
 
ten jest chyba taki sam-tylko koleczka i raczki sa w innym kolorze.
BenBaby-tani sklep internetowy,wózki dla dzieci, akcesoria,odzież,kojce,łóżeczka,krzesełka,laktatory, foteliki samochodowe,pościel,zabawki,karuzele, kocyki,butelki,chodziki,kosmetyki,smoczki,monitory oddechu,pościel,termometry,pieluchy,matera

Calkiem fajny-a macie dziewczynki jakies opinie o nim?
Kurde juz mialam kupowac ct 04 a tu znow metlik w glowie....
sory ale dla mnie to nieporównywalny jest z tym ct 04 ten Kazoo jest inny no i kólka małeeeeeeeee
 
reklama
Do góry