reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
Mój dobry znajomy pracuje w Tako i po tym co mi opowiadał nie chciałabym tego wózka nawet za dopłatą do niego. Pomijam fakt ze nie spełnia moich wymagań co do wózka ale to jak one są robione... nie są warte swojej ceny na pewno
 
No właśnie najlepiej przetestować na żywo najlepiej z dzieciem w środku:-) Ale głupio tak ludzi zatrzymywać i prosić żeby dali wózkiem pojeździć hihih:-D:-D:-D
 
cortina ten pierwszy mi się podoba a szczególnie kolor rospberry:)

a ja się zastanawiam nad takim (tylko używanym bo nowy za drogi zdecydowanie: ale ostateczną decyzje co do kupna podejmiemy po porodzie: ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Phil&Teds VERVE Double wózek dla dwójki dzieci Nowość 2012


fantastyczne rozwiazanie!!!!!!!!!!!szukalam czegos takiego bo wszystkie inne takie wilkie.....nie przekonywalo mnie to..........ja urodze dzidzie to moj Igor bedzie miał 2 latka.......to okres jeszcze wozkowy prawda?na poczatku wogole nie bralam tego pod uwage ale ostatnio mnie znajoma uswiadomila jak bede na spacery chodzic?przeciez dwulatek jeszcze nie chodzi długich tras a wszystkie rowerki biegowe i inne akcesoria moga byc na chwile i co na rece???moge nosidelko ale bede po cc wiec to dopiero gdzies po miesiacu moze dluzej a co do tego czasu???wiec ten wozek urzekł mnie bardzo...........zastanawiam sie tylko czy przy malenstwie wchodzi w rachube tylko fotelki by drugi mogl siedziec?bo widze ze jak gondolka to starszak nie ma juz gdzie siedziec............uswiadom mnie)))))):-)
 
kasiadz fajny wózek, ale radziłabym najpierw w sklepie sprawdzić czy dziecko będzie chciało siedzieć. bo zdarza się, że to co siedzi na dole bardzo się buntuje bo widoczność jest ograniczona. w irl pełno tych wózków i bardzo często maluch z przodu ładnie siedzi, a drugie dziecko śmiga obok...
madziadk ja nie kupuje już podwójnego wózka, a młody w lutym będzie miał 2 lata i 2 miesiące. raczej będzie musiał ładnie chodzić, w razie zmęczenia kupię tylko dostawkę, żeby na chwilę nogi odpoczęły i tyle. a na dłuższe spacery to będzie chusta - maluszek w chuste, a starszy do spacerówki. dla mnie chusta pod tym względem to absolutna rewelacja i życia sobie bez niej nie wyobrażam :-D zwłaszcza przy dwójce
 
ja k Igorek był mały zreszta nie tylko mały bo w sumie do teraz nosimy sie w nosidle ergonomicznym MANDUCA Nosidło Ergonomiczne Radical Red GDAŃSK (2554285803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale ja bede po cc i tak od razu nie bede mogla maluszka nosic.......eh juz sama nie wiem...........pozytywnie zaskoczyl mnie ten wozek zwlaszcza ze moze to byc smailo jedynka i nie widac ze on dwuosobowy.tak jak ten....Peg Perego 2009 Skate Stroller - YouTube tez mozna zamontowac dodatkowe siedzonko.
 
Zabijcie mnie ale mi ni cholery nie podobają się te wózki dla 2 dzieci, gdzie jedno jest jakby w koszu na zakupy a 2 wyżej znajomi maja do dzieci rok po roku i malec w gondoli nisko prawie przy ziemi wącha spaliny i ogląda tyl wózka brata a starszak wyżej w spacerówce ma się ok.

Ja bym wybrała wózek gdzie dzieci są na równej wysokości a siedzenia,gondole,foteliki można dowolnie ustawiać np jeden za drugim przodem do jazdy lub tyłem, plecami lub buźkami do siebie... choć jak i na takie patrze wyglądają na niestabilne i te 2 siedzenie jak by sie trzymało na prawie niczym

Ultralekki BLIŹNIAK TWINNY 2w1 REWELACJA ! TWINNI (2558469589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena powala ale wygoda i komfort dziecka bym na pieniądze nie przeliczała... zrzute w rodzinie zrobic na konkretny wózek i wszyscy zadowoleni...
 
reklama
jak dla mnie ten wózek jest zdecydowanie za duży i z pewnością odpadają zakupy z dziećmi w takim wózku bo się między regałami nie wyrobi, no i na klatce schodowej też na 100% zakrętu nie wyrobi -bynajmniej u mnie a jest stosunkowo szeroko. Ja tam szukam zgrabnego wózka dla dwójki dzieci nastawiając się że jedno i tak więcej będzie chodziło, a gdy będzie zmęczone wskoczy do wózka:). Ponadto wago jest dosyć duża, należy pamiętać że trzeba dodać tu wagę dwójki dzieci a więc +ok 15kg
 
Do góry