reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

reklama
czytałam że lekarka rodzącą uderzyła w twarz bo ta się darła w niebogłosy, a sama słyszłąm jak położne wrzesczały zacznij rodzić idiotko a nie się drzesz
 
a moze czasami takie walnięcie przywraca normalne myślenie - ja nie wiem

ale wrzaski położnych na pewno nic nie poprawiają - jakby same nie rodziły, baby wstrętne...
 
wiem ale troche nie fajnie jak ty rodzisz i cierpisz a jakas niewyzyta suka na ciebie się wydziera to jak kopanie leżącego :mad:
 
U nas może sie tak zdarzyć, że pojedziemy z Jackiem do porodu :laugh:. Bo gdzie dzieciaka zostawię w nocy jak jeszcze dziadek bedzie pracował :). Wtedy z porodu rodzinnego nici .
 
sory azik coś nie tak pokapowałam
a co do rodzinnego to się gruboo zastanowię mam dylemat jak to waga zodiakalna ;)
 
reklama
dlatego chce zeby mój maz był przy porodzie.....kobieta mimo wszystko jest traktowana inaczej jesli ktos z nia jest....a znajac mnie ..oddałam bym połoznej :) niech leje sobie meza (jesli go ma :) )
 
Do góry