reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

ginekologów wolę facetów do bab nie mam zaufania, cały czas zastanawiam się nad porodem

hey laski z WAWY gdzie rodzicie????
 
reklama
Agao ja chce w bielanskim. Nie mam tam lekarza,moze w przyszlym miesiacu do jakiegos sie wybiore. Zawsze jak sie cos dzialo to jechalam wlasnie tam,bo mojego Robka kolezanki tam rodzily i bylo ok. Jest tam bardzo czysciutko w kazdym razie na patologii. Ale wiem,ze porodowka tez swiezo po remoncie. Tylko jak sie tam zapisac do jakiegos gina z poradni?
 
ja chodżę prywatnie do dr Świerczewskiego no i on jest z tego szpitala tam chodzę do niego na morfologię , ale tak to nie wiem jak tam się zapisać mogę dać ci do niego nr 601260320
on prywatnie przyjmuje przy ul. Dominikańskiej 11a i bierze 100 zł za wizytę

w bielańskim też jest jakiś dr Dębski podobno dobry ale ja nic więcej nie wiem
 
Aniam ja mam doktora Kucharskiego w Damianie, trochę z przypadku, bo tam mamy abonament i wybrałam Go bo przyjmuje codziennie. Dał mi telefon do siebiei On tez robi mi wszystkie usg. Rodzić zamierzam w Wolominie, bo podobno całkiem niezła porodówka tam teraz jest i ja akurat mam blisko bo jakieś 5 km. :)
 
monika może jakos tam pójdziemy muszę zapytać czy sa tam tzw drzwi otawrte , a ty czcesz z mężem czy z lekarzem???rodzić oczywiście
 
Dzieki na namiary Agao. Moze nawet skorzystam. Zawsze to pewniej jak sie ma swojego gina w szpitalu. Moj niestety pracuje w Wyszkowie. Raczej nie usmiecha mi sie tam jechac,bo daleko.
 
Sa drzwi otwarte. Lezalam z dziewczynami na patologii,ktore juz byly przyjete do porodu a nie mialy tam lekarza ani poloznej. Przyjechaly i juz zostaly. Rodzic bede raczej sama,bo na lekarza szkoda mi pieniazkow,ew. polozna wezme. Z moim Robkiem rodzic nie bede. On jest dosc wrazliwy jesli chodzi o krew i te inne rzeczy. Poza tym osobiscie uwazam ze nie jest to widok dla faceta i nie chcialabym,zeby mnie w takiej sytuacji ogladal. Niech lepiej siedzi na zewnatrz.
 
monika.q zadzwoniłam dzisiaj do bielańskiego i pytałam a położna powiedziała że najlepiej przyjść po 15 lub w sobotę jak mniej ludzi wszystyko można obejrzeć i o wszystko mozna zapytać ciekawe jak w praktyce ;)
 
reklama
no ja też się martwię o wrażenia mojego męża, jednak jak słyszałam jak się połozne zwraacają do rodzących że lekarka potradfi rodżącą trzasnąć w twarz to zaczynam się zastanwawiać
 
Do góry