reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka chusta na początek?

przeczytałam cały wątek, ale ..... mam własne pytanie;)

od pocztaku chciałam kupić tą chustę Womar - serce przy sercu. Produkty - Chusta be close N17 zaffiro -jednak wyczytalam w tym watku ze ona chyba nie do końca jest tkana tak jak powinna, tak ? jednak mam pytanie czy w tej chuście WOMAR można nosić dzidziusia od początku ?

widze ze bardzo polecacie tutaj chusty Rapalu tutaj znalazłam promocje Rapalu szara w potworki, Chusty dla niemowląt i dzieci » Chusty wiązane Rapalu - Chusty do noszenia dzieci – Mamuka.pl , tyle ze interesujący mnie wzor jest tylko w rozmiarze s czy dla kobitki 168 cm wzrostu i miejmy nadzieje po porodzie ok 70 kg będzie za mała/ krótka ? i jeszcze jedno pytanko dlaczego mozna w niej nosic dopiero od 2 miesiaca?
 
reklama
Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was korzystała z nosidełka kołyski i była zadowolona? Bo doszukałam się do tej pory tylko 1 opinii, gdzie dzieciątko nie chciało być noszone w kołysce :)
 
Wiatm:)jestem tu nowa ale uwielbiam chusty wiec postanowilam sie wypowiedziec:))

Truskawka proponuje zakupic rozmiar M ze wzgledu na komfort wziazania a takze faktu ze dziecko bardzo szybciutko rosnie i bedzie potrzebne coraz wiecej materialu:)

ja poczatkowo mialam chuste moby wrap elastyczna i przy malenstwie na upalne lato sprawdzila sie super...obecnie posiadma rapalulu bebelulu i maly jest zachwycony-bardzo dobrze trzyma dziecko. Tak wiec ja osobiscie szcezrze ja polecam!!
 
Mam pytanie co do chust kieszonek. Lepiej zainwestować w sztruksową czy z flaneli bawełnianej? Totalnie się nie znam, ale tak intuicyjnie skłaniam się ku tym drugim. Ktoś doradzi? :)
 
chustujemy i jesteśmy mega zadowoleni :) jakoś najbardziej podchodzi nam 2x, bo szybko można wkładac i wyjmować brzdaca.

Suseł - co do nosidła typu banan - miałam podobny innej firmy i u nas się zupełnie nie sprawdził, maly strasznie protestował :/ dla nas chusta zdecydowanie lepsza i wygodniejsza! zresztą w chuście też można zrobić takie wiązanie jak w tym nosidle, więc jest bardziej praktyczna. generalnie nie polecam.

truskawka - macałam WOMARA i mam porównanie do Nati i Lenny Lamb. zdecydowanie gorsza jakościowo, splot niby krzyżowy a jednak jakiś taki inny. Na forach chustowych mamy raczej nie polecają. o ile na początku się w miarę sprawdza, to jak dziecko jest większe to ponoć gorzej się nosi niż w innych.

aGonia - jakie znowu chusty kieszonki sztruksowe, może chodzi o nosidła Mei Tai ?
 
reklama
my też mamy nati savannę :) bardzo lubię tą chustę- u nas w użyciu 3 tygodnie po porodzie do dziś- niestety już sporadycznie- chuścioch mi dojrzewa :) chusty nati jak dla mnie są bardzo fajne, nośne no i nasze polskie :)
 
Do góry