reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

sliczne wszystkie wozki! kochane ale wam zazdroszczę, ze macie już z glowy zakup...ja się zastanawiam nad navington galeon...myslala może ktoras z was nad takim wozkiem...? jedyny minus to ciezkosc i to, ze ma nieskretne kola...
 
reklama
aha, no i jeszcze do bardziej wtajemniczonych mamusiek, skretne kola sa niezbędne, czy ktoras z was jezdzila z nieskretnymi kolami i było ok?
 
milia moim zdaniem skrętne przednie koła są niezbędne!! jak raz przy synku sobie je zablokowałam, w ogóle jechać nie umiałam :sorry: a tak to wózek jedną ręką można prowadzić..

ja chcę kupić używany wózek Mutsy
 
Cześć Dziewczynki.

Udzielałam się tutaj daaaaawno temu, niestety przez brak czasu nie wchodziłam na forum.
Uderzam do Was (zwłaszcza tych już doświadczonych) z pytaniem które nurtuje mnie od kilku tygodni.
Jaki kolor wózka ?

Wybrałam śliczny wózeczek już jakiś czas temu. Brązowy z elementami beżowego w brązowe sowy.
Martwię się jednak jedną rzeczą.. Jak w takiej spacerówce będzie wyglądało moje dziewczę ubrane np. w różowe ciuszki w grochy
biggrin.gif
Czy nie będzie to wyglądać komicznie?
Miałam też "chrapkę" chwilową na szary wózeczek z fioletowymi dodatkami.. jednak jakoś ten fiolet mnie nie przekonuje.. Myśle też w kwestii sprzedaży, że fiolet za 3 lata moze byc juz "niemodny" i ciężko będzie takowy wózek sprzedać.

Może coś doradzicie ?



Czekam na porady, piszcie jakie wy wybrałyście kolorki ;)
 
Dzisiaj odebrałam nasze ferrari:-)Jestem super zadowolona a wózek i fotelik rewelacja:-)
20130603_175943.jpg20130603_175922.jpg20130603_170844.jpg20130603_170830.jpg
 

Załączniki

  • 20130603_175943.jpg
    20130603_175943.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 119
  • 20130603_175922.jpg
    20130603_175922.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 108
  • 20130603_170844.jpg
    20130603_170844.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 104
  • 20130603_170830.jpg
    20130603_170830.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 100
Ahh to i ja się pochwalę - zdecydowałam się juz na konkretny wózek ;) Jeszcze tylko kwestia kolorystyki mi została, ale tak czy inaczej - dziś zamawiam ;)

Wybrałam Matti 4w1 firmy MARKUS.
Ma to, co było moim zdaniem najważniejsze :
-pompowane koła (przednie skrętne),
-dużą gondolę - 80/36 cm,
-spacerówkę z fajnymi wymiarami również, kładzioną na płasko co dla mnie było też ważne ;),
-jest lekki 13kg w wersji zarówno z gondolą jak i spacerówką.
-mały po złożeniu (mam Fiata Pandę z mikroskopijnym bagażnikiem)

Fajną opcją (jednak dla mnie problematyczną ;p) jest możliwość wybrania własnego zestawu kolorystycznego wózka ;)

No i minusem dla firmy jest to że wózki robią tylko na zamówienie przez internet. Ja jednak byłam u nich na miejscu (koło częstochowy) i miałam możliwość obejrzenia sobie wózeczka, pojeżdżenia, poskładania, podotykania i jest super - według mnie ;)

Co do kolorystyki prawdopodobnie stanie na wcześniej wspominanych sówkach - z tym że w spacerówce zmieniam szelki na brązowe - będzie mniej wzorzysty.
Jak dojdzie - to się pochwalę zdjęciami.
 
reklama
Quincy - fajny ten wozeczek, jestem absolutnie zakochana w tych sówkach :))) hihi, napewno malej sie spodoba ze ma sowy na wozku w ktorym spedzi za malego duzo czasu ;))), ale faktycznie ciezko sie zdecydowac na kolor !

ja w sumie obserwuje wozek bebetto nico plus, min. bo ma regulowana gondole na 2 wysokosciach gondolka ma 80 cm w srodku - no i jakos dla mnie bardzo zgrabny, ma kilka takich rzeczy co mi sie podoba- np budka jest wydluzana co b. dobrze chroni przed wiatrem - pompowane skretne kola - fakt ze patrze na ten ale zastanawiam sie jeszcze, juz nosidelko mam - kupilam maxi cosi cabriofix,
 
Ostatnia edycja:
Do góry