reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

reklama
Maciur-ka...umowilam się z mezem, ze jak będę do zycia to pojedziemy do sklepu w poniedziałek...może uda mi się zrobić jakies fotki to tez wstawie. no i napisze swoja wstepna opinie.

All-me...ogolnie to te bebetto sa takie same tylko rama się rozni...mnie wlasnie jakos ten Pascal urzekl ale moja kolezanka, która ma już dziecko poleca mi luca...
no i ten kolor ladny co wybralas...widze, ze szykuje się u ciebie dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
all-me- chyba wiem o jaki kolor ci chodzi :)

miliaa- no pewnie !! z checia poogladam to nico plus i poslucham opinii, szkoda ze nie moge go pomacac sama ale coz.. ;)
 
Tak więc dzisiaj dostałam wózeczek.
Co mogę o nim na tą chwilę powiedzieć ?

Gondola - wpinana w obie strony, duża (80/36), z podnoszonymi pleckami. Wizualnie mi się podoba ;) Myślę, że główna użytkowniczka też powinna być zadowolona.

Spacerówka - podobno słaby punkt wózków 3w1. Ja jestem zadowolona jednak ;) Wpinana oczywiście w obie strony, kładziona na płasko. Regulacja "nachylenia" oparcia jest z tyłu, więc nie trzeba dzieciaczkowi gmerać wewnątrz wózka jak mu się przyśnie ;) Po rozłożeniu na płasko ma 90 cm długości, czyli chyba dość sporo. Jest też wmiare szeroka, więc dzieciak nie powinien czuć się w niej jak korniszon w słoiku ;p

Fotelik/nosidełko - wpinany na stelaż, generalnie może robić za fotelik, nosidło i leżaczek/bujaczek. Wydaje się być całkiem spoko, ma mięciutką wkładkę dla niemowlęcia ;)

Wózeczek generalnie fajnie się prowadzi, jest zwrotny i lekki. Kosz na zakupy wydaje sie byc maly ale przy próbie ładowności jest wystarczający. Do max 4 kg, ale myślę, że wystarczy.

Oprócz stelaża i tych 3 "funkcyjnych" części dostałam rożek usztywniany, śpiworek do spacerówki i na sanki, parasolkę, uchwyt na butelkę, torbę i oczywiście moskitiere i folie przeciwdeszczowe.

Daję fotki gondoli i fotelika, spacerowke mam juz schowana ;p

DSC_0059.jpgDSC_0058.jpgDSC_0057.jpgDSC_0056.jpgDSC_0055.jpgDSC_0054.jpg

Niestety kolorki przekłamane ;< W realu są cieplejsze odcienie ;)
 

Załączniki

  • DSC_0059.jpg
    DSC_0059.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 364
  • DSC_0058.jpg
    DSC_0058.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 309
  • DSC_0057.jpg
    DSC_0057.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 297
  • DSC_0056.jpg
    DSC_0056.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 417
  • DSC_0055.jpg
    DSC_0055.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 290
  • DSC_0054.jpg
    DSC_0054.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 313
Ostatnia edycja:
reklama
Ten wozek to `Matti 4w1` firmy markus (Markus) full wypas kosztował mnie 1250 zł. Wadą jest to, że wózek można obejrzeć jedynie u producenta, ponieważ szyją je na zamówienie.
 
Do góry