reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak usypiać maluszka... ?

Aleczek nadal zasypia albo przy cycu albo placzac na rekach...
Tez martwie sie jego przywiazaniem do cycusia-co bedzie jak bede musiala wrocic do pracy???? A godziny pracy mam ruchome!
 
reklama
kolejna zmiana:baffled: zeby usnac od kilku dni moj syn domaga sie zebym skakala jak pileczka:cool: :cool2: z nim w ramionach:sorry2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mojemu minal ten etap, ale jak byl noworodkiem to moj maz musial nim niezle potrzasac. Teraz u nas jest etap noszenia i delikatnego bujania. A najlepiej mu sie zasypia, gdy udaje, ze go nie mam na rekach(a mam i to glownie na lewej)i powoli chodz:happy2: po mieszkaniu...
 
kolejna zmiana:baffled: zeby usnac od kilku dni moj syn domaga sie zebym skakala jak pileczka:cool: :cool2: z nim w ramionach:sorry2:

dobrze,ze moje dziecko nie potrafi tego przeczytac i grzecznie sama zasypia w koszyczku.czasami(rzadko) mamy problem z polozeniem na drzemke w ciagu dnia, zwykle gdy za pozno zauwaze,ze jest zmeczona. wieczorem za to zasypia bez problemu
 
Moj Oli tez zasypia juz calkiem samodzielnie codziennie wieczorkiem, w dzien tez coraz zadziej musze mu pomagac takze ciesze sie niezmiernie a odplywa przy muzyczce z karuzelki (ma przy tym mini lampke) wiec pewnie wpatruje sie w nia az w koncu zasnie :-)
 
och z moim jest koszmar przy chorobie. niey chce spać tylko przy cycku (przez cały czas) ale się wścieka jak mu mleko leci. Zaraz ide do prawcy więcza bardzo nie moge mu na to pzowalać, z resztą to fiizyyznie nie bardzo mozliwe. A już tak ladnie zasypal sam w łóżeczku! Dziś dzialało jak lekko przycikałam mu rączki do korpusku, żeby uspokić i delikatnie nim bujałam na boczki. Ale zdecydowanie wolałam jak sam usypiał. Powie Wam szczerze, ze nie znosze usypiania :( wyrodna matka jestem...
 
oj wy sie smiejcie ale teraz w ciagu dnia ignas nie jesli jesli a) nie wsadze go w kombinezon czapa smok i chodze po mieszkaniu i udaje ze schodze po schodach lub b) bez kombinezonu ale chodze wielkimi krokami czyt. człapie czyli znowu udaje ze schodze po schodach:baffled::cool2:
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak krzywo spią??? Mój śpi niespokojnie ale jak się wygnie w syrenkę tzn głowa na bok i do tyłu opada prawie na ramię to spi jak zabity! Aż mu zrobiłam zdjęcie i muszę pokazać rechabilitantce bo nie wiem czy on tak może. Zaraz wrzucę fotkę.
 
Do góry