reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uodparniać??

karola - tak mi lekarz powiedzial ... ale tylko jeden wiec nie wiem ile w tym prawdy; ale zapytam sie jeszcze o to mojej pediatry;

fajnie ze u Ciebie zadzialal :)
 
reklama
WITAM wszystkie Mamy!

A może te wszystkie zapalenia krtaniu, katar itp., to trzeci migdał! Sprawdzcie u laryngologa, i jeszcze jedno, mój Adek jak poszedł do przeszkola to tez tylko chory 2 tygodnie, zdrowy tydzien (i tak w kółko). Antybityki jeden za drugim, W styczniu miał robione wszystkie możliwe badania, z krwi, moczu, prześwietlenia płuc, ekg, wymazy .... i co nic! Wszytko dobrze wyszło, a kaszel w nocy miesiąc sie utrzymywał, bez gorączki, osłuchowo o.k., Po ostatniej kuracji antybiotykiem (Agumentin), zażywamy Rybomunyl i codziennie pijemy Actimel, co dzień, oprócz tego syropek robiony z cebulki o czosnku ( pare razy w tygodniou), na razie jest o.k., zobaczymy co dalej.
Pozdrawiam
 
drogi gosciu:
migdal srodkowy mamy juz usuniety 1,5 roku temu; od tego czasu skonczyly sie anginy i zap.ucha ale mamy zap. oskrzeli i pluc dla odmiany;
karola - sprawdzilam kiedy podalam rybomunyl i u mnie tez mozna powiedziec ze zadzialal :)
myslalam o powtorzeniu kuracji kolo kwietnia ale zdecydowalam sie na polywakcyne (krople do nosa) - wczoraj zaczelismy :) zobaczymy jakie beda efekty ...
 
A u nas kapitulacja :(
Julka była 7 dni w przedszkolu (po 2 miesięcznej przerwie) i.. obudziła się dzisiaj z chrypką i bólem gardła.. szykujemy się do lekarza :(

Kurcze.. jak przekonać rodziców aby nie przyprowadzali do przedszkola chorych dzieci? Dochodzi do tego, że przemycają antybiotyki i proszą przedszkolanki aby podały je dziecku o właściwej porze - koszmar!

 
agawa - nie przekonasz niestety rodzicow - niektorzy maja taki styl bycia i juz; niestety :(
u nas w przedszkolu pojawil sie nawet ostatnio apel na tablicy od pani dyrektor o nie przyprowadzanie dzieci chorych do przedszkola - ale nie sadze zeby wiele to dalo ...
 
Czy któraś z mam podawała dziesku LUIVAC to lek uodparniający.Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego leku czy pomógł,jak był stosowany ponieważ dzisiaj lekarka przepisała go mojemu dziecku ale ja mam jakieś wachania.Chciałabym poznać Wasze opinie na temat leków uodparniających.DAWAĆ NIE DAWAĆ kto wie co się zrobi dobrze???????Dziękuję z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam
 
Agawa u nas też przychodza chore dzieci, ale jest absolutny zakaz podawania antybiotyków. Dyrektorka powiedziała, ze nie i przedszkolanki się słuchają bo sie boją. Więc t najbardziej chore dzieci chyba jednak w domku zostają (chyba, że rodzice orzekladaja podanie leków - co też jest możliwe)

A my znowu prawie codzienne wizyty u laryngologa na dmuchanie uszka, a jutro wizyta u pneumunologa. A już bylo tak fajnie.
 
reklama
karola, agawa - rozumiem o czujecie, moj maly tez sie dopiero co wykaraskal z choroby ... trzymajcie sie cieplo :)
 
Do góry