reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uodparniać??

Witam !

U mnie już się zaczęło, tydzień w przedszkolu i zapalenie oskrzeli i zawalone gardło.A przecież jest taki upał :mad: No , ale przecież nic nie mogę zrobić, bo z przedszkola siłą ją wynoszę, nie chce iść do domu i mi ucieka.Lekarz przepisał jej m.in.amoxiclav, mam nadzieję,że jej przejdzie przez weekend.A miałam z nią jechać nad morze :( Trudno, jak wyzdrowieje, to zaszczepiam ją przeciw grypie, bo później już może nie być okazji.Pozdrawiam wszystkich :)
 
reklama
Agnieszko mysle ze mimo choroby powinnas jechac nad morze.Ja ze swoja corka tez bylam jak byla przeziebiona.I tam jej wszystko przeszlo .Nawet cuhodzila po lodowatej wodzie. Miala rece i nogi sine.Nic ja nie bralo.
 
Dzięki za rady !! Zobaczymy jak to będzie, jeżeli będzie miała dalej gorączkę , to nie ma mowy, tym bardziej jeśli będzie duszność.Chociaż trochę żałuję, bo to ostatnie dni lata, a jak ostatnio z nią byłam nad morzem, to nie było pogody.No , ale jeżeli ma się dziecko, trzeba przygotować się na wiele wyrzeczeń :) Pozdrawiam serdecznie
 
Witam !! Nad morze nie pojechałam, bo sama się rozchorowałam,ale moja córka jest nadal chora.Antybiotyk brała do zeszłej środy.Od soboty jest znowu chora,do wczoraj gorączka 39 stopni, dziś już trochę mniej.Jedzie na biseptolu,bo nie minął tydzień odstępu od poprzedniego antybiotyku,ale wcale nie jest lepiej ,pomimo mniejszej gorączki,zwiększył się kaszel (duszący, z wydzieliną)Jutro idę na kontrol i zobaczymy,lekarka powiedziała,że jak się nie polepszy to będą zastrzyki.Do przedszkola na razie nie chodzi i bardzo z tego powodu rozpacza.Zobaczymy jak będzie dalej,dla mnie od września do listopada włącznie najgorsze miesiące pod względem chorób, myślałam,że w tym roku będzie lepiej,ale niestety przeliczyłam się :-[ Pozdrawiam
 
Agnieszka trzymajcie się. Tak na "pocieszenie" mój mały tez chorował, chociaż odpukac na razie został juz tylko katarek. Chciałabym , że by sie utrzymało bo jakos nie możemy go zaszczepić - co nowy termin to jakaś infekcja. :(
 
agnieszka - trzymajcie sie cieplo i zdrowo :) oby chorobsko szybko sobie poszlo jak to mowi moj maluszek ;D
michal od 2 tygodni ma kaszel - a niby nic mu nie jest - najprawdopodobniej to alergia - jest uczulony na plesnie a teraz taki plesniowy sezon :( tez musze wybrac sie na kontrole z nim;
 
Dzięki dziewczyny ! :) Byłam dziś z córką u lekarza i znowu ma zapalenie oskrzeli, antybiotyk juz dostała. Może faktycznie cos jest z tymi pleśniami, Julia miała testy pół roku temu i wyszło jej w minimalnym stopniu uczulenie na pleśnie i roztocza , lekarz powiedział ,że można traktować to jako silną nadwrażliwość,zytrec bierze nonstop.Zobaczymy, może teraz jej przejdzie po antybiotyku.Do przedszkola w poniedziałek,jeżeli wszystko będzie w porządku.Pozdrawiam
 
Agnieszka a robiliscie badania na pasożyty, paciorkowce i inne świństwa? bo sie okazało, że mój ma paciorkowca i odkad zaczęlismy go leczyć troszkę sie polepszyło (były nawet 3 miesiace spokoju, a teraz infekcja przeszła w miarę spokojnie - tylko 3 dni nieobecności w przedszkolu)
 
reklama
powodzenia - zdrowienia :)

michal tez ma niewielki uczulenie na te plesnie - ale ma ...
zyrtec bral nonstop od roku, ale teraz przerzucilam sie na clarytyne;
w poniedzialek ide z nim na kontrole z tym kaszlem - niech go pediatra dobrze oslucha :)
 
Do góry