reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Spróbujecie?? Spróbujemy!!!!
Nie jestem cyrkowcem, ale może się uda!!!
Jaka ja jestem dziwna hehehehe :)
A w nocy mój kochany już miał dość tego leżenia z nogami na ścianie bo całe łóżko zajęłam (w poprzek leżałam) i on nie miał gdzie się położyć hihihi i gadał, że następnym razem jak do mnie przyjdzie to będę przebrana za klowna i będę trenować sztuczki cyrkowe... ale żartowniś z niego ;)
 
reklama
:D ;D :laugh: :D ;D :D :laugh:
Nie mogę ale się uśmiałam jak to przeczytałam...hahaha
To teraz musisz sobie kupić czerwony nos ;)
 
Hehehehe... ciekawe co by powiedział jakby kładł się do łóżka a tam ja z czerwonym nosem, który jak się go ściśnie robi titiiiiit :) Wtedy chyba by nie chciał miec ze mną dzidzi hihihih . A może dzidzia też by miała taki czerwony nosek ?
 
hehe..dziewczeta jestescie nieobliczalne  ;D - takich ludzi jak Wy trzeba na tym naszym ziemskim padolku ;) .... jestescie po prostu super :) ...

Dreams to jak juz cyrkowiec to se jeszcze jakies linki przywiaz nad lozkiem , a czerwony nos to niezla sprawa  ;D , obiecaj ze jak go zdobedziesz to wyslesz nam zdjecie ...w nim ;) pozdrawiam
 
I jeszcze sobie zamontuje pod sufitem trapez i będę wyczyniać ewolucje. Szkoda tylko, że mój pokój taki malutki jest (ok.8 m kw) hihihihi... To ciekawe jaka ta fasolka będzie postrzelona skoro mamusia taka wariatka :)
 
ja wlasnie mam extra plodne dni, wszytskona to wskazuje, moze tylko sluzik nei jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaki bardzo rozciągliwy, ale jest, tak 10 cm z niego wyciągnę ;D ;D
przytulanko było i bedzie jeszcze, tak dla wszyutskiego a przede wszytskim dla przyjemnosci.
a dla mnie obrót sie udaje :D wpierw delikatnie na bok z tyłeczkiem lekko skierowanym ku górze (nie opuszczac go dziewczyny) i dalej na plecki i poduch mąsz mi wsuwa pod pupcie :laugh:
trzymajcie kciuki!!!
odkąd mierze tem jeszcze nia mailam owulacji w 13/14 dzień cyklu. tem wczoraj była 36,2 a dzisiaj 36,7!!!!
czekam baaaardzo mocno na fasolke!!! swoją i waszą!!!
 
Elżbietko u mnie jeszcze nie płaodnych ale nic nie szkodzi się postarać już, bo to nigdy nic nie wiadomo :)
Życzę Ci ślicznej zdrowej fasolki.
A tak na marginesie to może mi nie wychodzi ten obrót bo zbyt krótko ćwiczę? Hihi... chyba poćwiczę na sucho... tylko jak to zrobić?
 
reklama
Do góry