reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

reklama
Dreams czy po slubie czy tez nie , najwazniejsze ze sie kochacie i jest wam razem bardzo dobrze :) i razem dazycie do tego wspanialego momentu- narodzin ...buziaki i jeszcze raz zdrowka , milosci , szczescia i fasoleczki :)
 
Takie podejście jest najlepsze:) tak trzymaj i czekaj z cierpliwością :) to już niedługo... mam nadzieję .... tylko ciii....
 
Nie wiem. Czy ja jestem jakaś niepełnosprytna czy co? Nie umiem!! No nie umiem!!
Nie umiem się tak okręcić żeby się nic nie wylało :( Kurka no!! Albo ten mój taki ma spust, że leje za dużo? Hehehe ;) Pocieszam się faktem, że dużo zostało i teraz małe kijaneczki sobie latają i pływają i Bóg sam jeden wie co jeszcze tam robią. Ważne żeby siedziały tam tyle ile potrzeba i zrobiły to co do nich należy :)
 
Hihi dobre... ;D
No miejmy nadzieję, że masz rozstawione drogowskazy i koledzy wiedzą w ktorym kierunku płynąć i nie zabładzą hehe :laugh:
 
reklama
Mój mąż własnie stwierdził, że on by przyjął technikę odwracania się zanim on jeszcze wyjdzie. Może spróbujcie tak ? :D
 
Do góry