reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

reklama
Na moim etapie ciąży już da się poczuć jak dziecko podskakuje :tak: Mój M. się śmieje, że nasze maleństwo ma czkawkę po mamie :-) (przez jakiś czas miałam dość często czkawkę, którą było słychać na pół miasta :-D)
 
U mnie brzuszek zaokrąglił się niemal z dnia na dzień :) już się martwiłam, że w 17 tyg. nie widać, że jestem w ciąży a teraz (tydzień później) mogę się pochwalić, że będę mamą :)
 
hej, ja jestem w 12 tyg, a brzuszek hmmm, jak ktos nie wie, to w zyciu nie zgadnie, ze mamą będę:-) brzusio delikatny, jakbym spory obiad zjadla, mam nadzieje, że niedługo wyskoczy taki prawdziwy :happy2:
 
mój brzuszek był juz naprawde widoczny w 3 miesiącu ciąży :) potem rósł naprawde szybciutko i nie wiadomo kiedy ale na szczęśćie brak rozstępów :) no oprócz cyców :( ale da sie przezyc :):)
 
Na moim etapie ciazy sasiedzi i klienci w pracy zaczynaja sie niesmialo podpytywac czy nie jestem w ciazy:):)
Jestem przekonana, ze brzuszek wyjdzie z dnia na dzien i pojawia sie przez to rozstepy:(
 
reklama
Mój już zaczyna być widoczny, szczególnie jak zakładam dopasowane rzeczy. Wystaje niewiele, a już niektórzy podpytywali, czy nie jestem czasem w ciąży. Czekam na większy brzuchol, żeby móc się już nim chwalić:-D
 
Do góry