reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

reklama
oooo...! Czyli poród się już zaczął :) Trzeba tylko poczekać na pełne rozwarcie i druga faza porodu :) I co najpiękniejsze w tym wszystkim- przyłożą Ci Twoje szczęście do piersi :))

Ano moje dzieło :) więcej mam w galerii. Chciałam sprzedawać te obrazki, nawet wystawiłam aukcję na allegro, ale... 0 ofert sprzedaży.
 
Nie wiem czy sie zaczął bo w sumie to nic mnie nie boli i lekarz kazał mi wrócic do domku jeszcze, pewnie gdyby nie swieta to by mnie zostawil i moze przyspieszyl cos a tak dalej czekam... ale w kroku cisnie mnie coraz bardziej :)) Moze niebawem sie zacznie :))
 
Ide do niego znowu w środe teraz, niech obejrzy czy sie powiekszylo ;)) Oby juz bylo blisko do porodu ;)) Netefe kup je koniecznie bo naprawde dobre, ja mialam juz te wypadajace ale dzieki Bogu mineły ;))
 
reklama
Kurcze jutro do gin... denerwuje sie troszke czy to rozwarcie sie powiększylo... dziwne ze nie mam skurczy tylko takie napinanie brzuszka-bezbolesne. Skoro mialam juz rozwarcie na 3palce to myslalam ze teraz zacznie bolec... a tu nic... ciekawa jestem co mi powie... chcialabym juzz urodzic ale i sie troszke boje tego hihi wiadomo... najwazniejsze zeby z mala wszystko dobrze bylo!!
 
Do góry