reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

reklama
No więc umówiłam się na poród w sobote. Mam się wstawic o 8 rano w szpitalu. Po 9 podłaczy mi kroplówke z oxy i będziemy czekac na reakcje... oby dobra i oby szybko poszło. Bedzie ze mna moj lekarz wiec narazie jestem w miare spokojna ;)) Mam nadzieje ze szybko pojdzie i poród jakos zniose... w miare dobrze ;))
 
No bardzo, chcialabym zeby juz byla sobota. Wiem ze bedzie bolalo i to bardzo, ale z drugiej strony wiem tez ze mnie nie ominie ten bol, czy pojde rodzic teraz czy poniej... przezyc to trzeba innego wyjascia nie ma, wiec wole juz i potem juz tylko cieszyc sie z nardzin Juleczki :) wiec czekam sobie spokojnie na ta sobote a to juz pojutrze. mam tylko nadzieje ze kroplowka zadziala na mnie jak trzeba i porod sie nie bedzie zbyt dlugo przeciagal no i ze zadnych komplikacji nie bedzie!
 
Wszystko na pewno będzie dobrze :) A ja się dzisiaj na wizycie dowiedziałam, że dostałam cukrzycy ciążowej...Mam skierowanie do poradni i tam pewnie mi badania powtórzą. I mam nadzieję, że się okaże, iż drugie badania wyszły mi dobrze, a te pierwsze...to pewnie dla tego, że najadłam się za dużo słodkiego wieczorem czy w przeddzień :)
 
Na pewno bedzie ok, jak sie najadlas slodyczy to nic dziwnego ze ci cukier skoczyl. Trzymaj jutro za mnie kciuki zeby szybko i w miare latwo poszlo hihi :)
 
reklama
Do góry