reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Co do Azalii hmmm brałam przez 2 miesiące dłużej nie dałam rady non stop plamienia. W ciągu 2 miesięcy tylko tydzień miałam wolny :-( wyraźnie mi nie podeszły
 
Ja bardzo długo brałam Yasmin i czułam się całkiem dobrze ani nie tyłam ale też nie chudłam jak tego chciałam. Woda lekko zatrzymuję się w organizmie. Koszt to ok 50 zł za jedno opakowanie zależy w jakiej aptece. Z libido nie było tak źle chęć na seks była.



Maaarta prezerwatywy nie musisz stosowac tabletki dają dużą gwarancję zabezpieczenia przed ciążą. Pamiętaj tylko że nie które leki, antybiotyki osłabiają ich działanie i w tedy należy uważać lub też zastosować dodatkową antykoncepcję.
 
Hej!! Ja właśnie zerwałam 3 plaster ,bo moje samopoczucie jest okropne!! W nocy się budzę i czegoś się boję ale nie wiem czego!? W dzień jestem strasznie nerwowa i po dwóch godzinach od wstania rano chętnie bym uciekła spać!!! Czuję normalnie że mam mętlik w głowie i nie chce mi się na niczym skupiać, normalnie oglądam film i za cholerę nie wiem o co tam chodzi! i nie interesuje mnie jakoś. Tak samo się czułam po tabletkach Microgynon czy jakoś tak ,ale to było z 8 lat temu -wtedy też sama odstawiłam.:( Po za tym przyklejałam plastry na pośladki i to był błąd bo jeden ściągnełam ze spodniami a drugi był do połowy tylko przyklejony bo po boku od góry się przykleił do dresów, odkleiłam ale już się nie chciał do ciała przykleić, przez co dostałam jakiś plamień!!!!!! A po przyklejeniu 3 plastra na łopatkę normalnie dostałam okres!!!!! Więc zdjęłam te cholerstwo!!! Po co się męczyć??!!! Ale każda kobieta jest inna, i działanie może być inne. Musisz przetestować, inaczej się nie dowiesz.... Pozdrawiam :)
 
witam. stosowałam plastry Evra przez ok pół roku jako zamiennik tabletek, czułam się po nich dobrze, zresztą po tabletkach też czułam się dobrze, nie przytyłam, ogólnie było ok. Jedyne minusy jakie zauwazyłam, to cena, nie estetyczne czarne brzegi no i ciut podrażniona skóra po odklejeniu plastra.
 
Plastry Evra - niestety miałam spore krwawienia w pierwszym miesiącu, a jak powtórzyły się po pół roku to przerwałam stosowanie. Nuva Ring - rewelacyjne i skuteczne. Jednak po roku używania zauważyłam brak ochoty na seks. Po odłożeniu minęły dwa miesiące i w końcu mogę się cieszyć współżyciem, zwłaszcza, że pracujemy nad trzecim dzieciątkiem...
Powodzenia w wyborze tego właściwego środka:-)
 
reklama
a ja powiem troche z innej beczki ...... Brałam trzy lata Regevidon przy ktorych zaszlam w ciaze..... dlatego w chwili obecnej nie stosujemy zabezpieczenia tym bardziej ze narazie mamy tylko jedno dziecko
 
Do góry