reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
założyłam miedzianą wkladkę. Mam pytanie do dziewczyn,które również taką mają. Mam takie dziwne ciagnięcie, nie jest to typowy ból, ale takie dziwne uczucie tak jakby rwania i to promieniuje do nogi. To mój 2 dzień z wkladką, czy mialyście podobnie?
 
airis ja po zalożeniu wkładki odczuwałam ból np. przy schylaniu i tez takie rwanie promieniujące w kierunku nogi, ale trwało to parę dni, potem juz zero żadnego bólu:) i miesiączki mniej obfite:)
 
ja po braniu tabsów miałam bardzo duże problemy z zajściem w ciążę... udało sie po 2 latach... dopiero po 6 latach od odstawienia tabsow moj organizm zaczął funkcjonować normalnie. Dlatego ja nie bylam zdecydowana na hormony bo... i to libido, i codzienne pamiętanie o tabsach, plamienia przerz 30 dni się zdarzały... dlatego sobie odpuściłam
Teraz mam tą spiralnę i jest na razie super. Wszystkie dolegliwości odeszły, lekarz powiedział, że z końcem plamień jest zabezpieczenie... ale ja dodatkowo prowadzę obserwacje i wiem, kiedy mam owulacje i dlatego ten czas będziemy dodatkowo omijać...
 
reklama
i bardzo dobrze ze zostawilas tabletki. Trzeba pamietac ze kazda tabletka to ociązenie dla organizmu, a i tez ryzyko- ja często zapominałam o nich :D
 
Do góry