reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
no tak myślalam... miałam je brać, ale przy nich jest wysoki odsetek ciaż... bo trezba je brać bardzo dokladnie w tej samej godzinie, każde opóźnienie może doprowadzić do ciąży...nawet mój gin mnie wtedy ostrzekał. Ale ja się nie zdecydowałam ich brac wtedy
 
Hej dziewczyny :-) ja się w zeszłym roku zabezpieczałam biorąc tabletki antykoncepcyjne Stediril 30 kosztowały mnie ledwo 3,50 za opakowanie ale ich nie polecam ponieważ zaszłam po nich w ciążę po 3 miesiącach stosowania .
 
ja je stosowałam przez 3lata dawno temu i nie zaszłam :) chyba kwestia indywidualna:) ale to tabsy starej generacji chyba są :)
 
Ja używam Yasmin - nie mam po nich żadnych skutków ubocznych i wnioskuję, że są skuteczne :D minusem jest niestety ich cena
 
MAXIMUM ja stosuje yasminelle a to podobno to samo co yasmin. W aptece hygieia jest po 30zl opakowanie. Od pol roku tam kupuje, w innych aptekach placilam w okolicach 50zl..
 
Też słyszałam, że to bardzo podobne leki tylko Yasminelle jest chyba trochę łagodniejszy prawda? Moje kosztują ok. 40 zł w aptece internetowej i koło 45-50 w zwykłej. Ja kupuję z importu równoległego i płacę ok. 36 zł. W ogóle polecam doczytać sobie nt importu równoległego
 
reklama
Do góry