reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
ja też nie mam pamięci do tabletek :D
ale dziwna rzewcz - wczoraj przy 19 dc mialam plamienie...już mam jakiegoś schiza, :p
jakoś jeszcze nie ufam tej spirali :D
 
reklama
Witam
Jestem nowa na bb i jezeli zle zamiescilam posta,przepraszam
Mam 1,5 roczna corcie,ktorą karmię piersią,stosuję jednoskładnikowe tabletki anty,z mężem nie wspólzyję regularnie,poniewaz jest za granicą
Ostatni stosunek przed jego wyjazdem odbył się przy ostatniej tabletce z blistra,pigulek nie przyjmowalam mega punktualnie ale w miare o tej samej porze...ALE dopadla nas infekcja i przyjmowalam anytybiotyk
Teraz mam dziwne uczucie...bycia w ciązy
Co o tym sadzicie?
Czy ktoras tez tak miala?
Czy test okaze się wiarygodny,jezeli nadal łykam tabsy?
 
dzięki Paulina12,terminy są odległe,kobiety,które nie są ciężarne,czekają ok miesiąca na wizytę,ja mam nadzieję,ze to jakiś skutek uboczny jednak:tak:
 
KALUCHNA boziu co to takie odlegle terminy? U mojego gina dzwoniac z dnia na dzien cie zapisza jak sie cos dzieje. Grafik napiety ale takich rzeczy nie mozna olac i zawsze gdzies wcisnie.
 
no,takie realia miejskiej przychodni
i tak muszę czekać na powrót m.,bo nie mam z kim zostawić dzieciaków,najprościej będzie zrobić test,ale nie wiem,czy będzie wiarygodny
stosowałam w życiu kilka rodzajów tabletek anty,jakieś tam dolegliwości występowały,zanim się organizm przestawił,ale teraz mam dziwne uczucie..."rozpierania""puchnięcia"w podbrzuszu,a patrząc na statystykę powyzej,wszystko się może zdarzyć:-D
Paulina na suwaczku wyczytałam,że wybieracie się do Sztokholmu,zazdroszczę,piękne miasto,perła północy
 
A no tak wybieramy sie.. tzn moj A. pracuje w Sztokholmie od poltorej roku, my do niego jedziemy na dluzej w kwietniu. Wkoncu bedziemy pelna rodzinka. A Sztokholm fakt piekny;)
A twoj gdzie wyjezdza?
 
reklama
Teraz jest w londynie ale długo tam nie wytrzyma:-D,ogrom miasta go przytłacza,tłumy na ulicach przygnebiają a wielkie odległości przerażają:-D My jesteśmy typem miłośników natury,więc też mi się nie usmiecha życie tak dużym mieście,jakie to zresztą życie skoro kilka godzin dziennie spedzasz w komunikacji miejskiej lub w korku,8-10 h w pracy,nie ma czasu na rodzinę:no:Na ulicach syf,spaliny itd.Mąż dostał propozycje pracy na farmie w Niemczech i chyba skorzysta:tak:A Sztokholm to strzał w 10kę!Niby duże miasto,stolica a tak wspaniale zintegrowane z naturą,najpiękniejsze w jakim byłam,zakochana jestem
Może popiszemy na priv albo na jakimś innym wątku,nie będziemy tu zaśmiecać,tylko napisz mi jak,bo ja technicznie jestem zero
 
Do góry