reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
ekstasia juz mi pani na naukach przedmałżenskich próbowała wmówic ze obserwacja cyklu jest dobra metodą antykoncepcyjn ą. niestety,jakoś przemilczała moje pytania czy każda jej ciąża była planowana i czy zawsze w 100% jest pewna ze ma dni niepłodne. i niestety nikt mi nie wmówi że można to obliczyć i przewidzieć,wystarczy stres zmiana klimatu a nawet w niektórych wypadkach zmiana cisnienia atmosferycznego, jakieś leki czy choroba i już nie ma mowy o okresleniu cyklu. i spirala lekiem wczesnoporonnym nie jest, bo w takim razie nasz organizm tez jest "lekiem" wczesnoporonnym,gdyz srednio kobieta ma około 3-4 poronien w ciagu swojego zycia i nawte o tym nie wie bo zygota usuwana jest z krwia miesaczkowa...tylko w wypadku organizmu do zapłodnienia dochodzi,a spiarala nie dopuszcza do zapłodnienia
 
reklama
ekstasia juz mi pani na naukach przedmałżenskich próbowała wmówic ze obserwacja cyklu jest dobra metodą antykoncepcyjn ą. niestety,jakoś przemilczała moje pytania czy każda jej ciąża była planowana i czy zawsze w 100% jest pewna ze ma dni niepłodne. i niestety nikt mi nie wmówi że można to obliczyć i przewidzieć,wystarczy stres zmiana klimatu a nawet w niektórych wypadkach zmiana cisnienia atmosferycznego, jakieś leki czy choroba i już nie ma mowy o okresleniu cyklu. i spirala lekiem wczesnoporonnym nie jest, bo w takim razie nasz organizm tez jest "lekiem" wczesnoporonnym,gdyz srednio kobieta ma około 3-4 poronien w ciagu swojego zycia i nawte o tym nie wie bo zygota usuwana jest z krwia miesaczkowa...tylko w wypadku organizmu do zapłodnienia dochodzi,a spiarala nie dopuszcza do zapłodnienia
Tak,to prawda ale...no własnie jezeli nie ma innego wyjścia trzeba chwytać się ostatniej deski ratunku jakim są naturalne metody.Ja mam tak samo jak brown.kate nie mogę brać hormonów bo mam żylaki i oprócz tego niski poziom płytek krwi,spirala też odpada bo miałam kilkakrotnie zapalnie przydatków i jestem po zabiegu usuniecia nadżerki.Od kilku lat stosuję naturalne metody i jak widaćna suwaczkach działąją,tak naprawdę jak się chce to nie mam nic trudnego.
 
ANEK M ja nie tweirdze ze nie jest to mozliwe,jednak w kwestii pewnosci metoda jest na koncu,a ja np na drugie dziecko nie moge sobie teraz pozwolic,rowniez nie moge brac hormonow, prezerwatywy nie daja mi komfortu psychicznego choc w takich wypadkach jak nasz sa najlepszym rozwiazaniem
 
ANEK M ja nie tweirdze ze nie jest to mozliwe,jednak w kwestii pewnosci metoda jest na koncu,a ja np na drugie dziecko nie moge sobie teraz pozwolic,rowniez nie moge brac hormonow, prezerwatywy nie daja mi komfortu psychicznego choc w takich wypadkach jak nasz sa najlepszym rozwiazaniem
Layla a interesowałaś się metodami naturalnymi - tak na prawdę. Na naukach przedmałżeńskich z panią w jakim wieku miałaś kontakt - przedział 40 -50 lat?? Jeśli tak to nie dziwię ci się, że się tym głębiej nie zainteresowałaś. Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność metod naturalnych to zapraszam na mój profil i poklikaj w moje cykle - będziesz się mogła "naocznie" przekonać o skuteczności metod naturalnych. Choć tak na prawdę nie mogę siebie nazwać do końca naturalną, bo czasem używamy prezerwatyw.
 
ekstasia owszem,studiuje na akdemii medycznej i wiem ze w moim wypadku nic z tego nie bedzie,nie mam regularnego okresu,mam niezdefiniowane zaburzenia hormonalne, których zaden lekarz nie potrafi wyjasnic,raz okres mam raz nie....poza tym wiem jak na mnie wpływa stres,a mam go sporo...wiec jest to awykonalne
 
Ja zakładałam 7 tygodni po porodzie i miałam przez 4 lata. Polecam tą metodę antykoncepcji,dla mnie bomba:)
 
reklama
Do góry