reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
hej hej

w sierpniu urodziłam dziecko, dziś zobaczyłam szklisty śluz, czy to możliwe że to już dni płodne? Czy taki śluz może pojawić się podczas karmienia piersią? Cholera, niedobrze jeśli to płodne.

jest mozliwe..
jesli naprawde to była owulacja, za jakies 10-14 dni powinnas dostac @..
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was ma ta metode antykoncepcji? lub moze sie o niej wypowiedziec? ja po ciazy stosowalam tabletki,ale ciagle bylam zmeczona,bolala mnie glowa,zdarzalo sie,ze zakrecilo mi sie w glowie. Po niecalych dwoch miesiacach odstawilam je.Lekarz zaproponowal mi implanta,ze wzgledu,iz nie planujemy narazie wiecej dzieci. Jutro ide na zalozenie. Z tego co czytalam,to implant dziala jak pigulka,tylko nie trzeba o nim pamietac.Ale skutki uboczne moga byc te same,jesli to prawda to nie wiem czy to dobre roziwazanie dla mnie,skoro na tabletki moj organizm tak reagowal. Jesli macie jakies opinie lub uwagi na ten temat to piszcie.
 
Ja nie narzekam na implant:tak:,juz drugi teraz mam zalozony,na nastepne 3 lata:tak:;oprocz tego ze jak mialam pierwszy to nie mialam przez jakis czas regularnych miesiaczek i dluzej trwaly,ale po jakims czasie to sie unormowalo.Jako takich skutkow ubocznych nie mialam ale to zalezy duzo od organizmu;bo wiem ze niektore dziewczyny narzekaly.Implant mozesz w kazdym momencie wyjac jesli nie przypadnie Tobie ta metoda antykoncepcji(jesli bedziesz sie zle czula),poprostu umawiasz sie do GP;pod znieczuleniem wyjmuje pinseta.
 
Ja miałam nieprzyjemne skutki uboczne. Reakcja alergiczna w miejscu przyklejenia i czerwona obwódka wokół. Oprócz tego nudności i bóle głowy. Tabletki niestety też mi nie sprzyjały. Po porodzie chcę przejść na metody naturalne. Jak się starałam o dziecko mąż mi kupił mikroskop owu (afrodyta) i coś czuję, że wykorzystam go również jeśli chodzi o zabezpieczenie.
 
a ja poprosilam o implant zaraz na 8week check-up i do dzis sie nikt nie odezwal. Sorrki 2mc temu zadzwonili ze mam byc w poniedzialek o 12, a ja nie mialam z kim dzieci zostawic no i mieli zadzwonic potem zeby sie znow umowic i nic... :-D moze i dobrze bo i tak go nie chce:-)
 
Ja mam zamiar zalozyc implant i mi lekarka najpierw zapisala cerazzete na 3 miesiace bo implant ma ten sam hormon zeby zobaczyc jak sie bede po nim czula i dopiero po trzech miesiacach zaloza mi implant.
Tutaj (Niemcy)kosztuje 190 euro .Ale i tak sie kalkuluje.
 
reklama
Z tego co mi mowil gp implant zaklada sie na 3 lata i w angli jest za darmo. Oczywiscie mozna go wczesniej wyciagnac,jesli chcesz
 
Do góry