reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Ja sie boje wagi Sebka, niby nie czuje żeby tyła, ale zawsze obstawiam mniej niż potem się okazuje, więc wole nie strzelać już. ;-) Mam nadzieje że szczepienie zniesie dobrze, bez sensacji, tak jak do tej pory ;-)

Smile
- to Wy też sie szczepicie na pneumokoki? Myślałam ze jestem jedyna co tak szczepi dziecko ;-) u nas z tego względu że mam starszaka przedszkolaka już w domu i ze Sebuś we wrześniu powita żłobek.
 
reklama
Maciuś był szczepiony na żółtaczkę we wtorek 28. Waży 9 kilo:szok: pączuszek mój:happy: Tym niemal zarośniętym ciemiączkiem mam się nie przejmować, bo główka (chyba kształt:sorry:) prawidłowa. Maciuś dzielny, zapłakał chwileczkę, przytulił się do mnie i uspokoił szybko.

Nie wygląda na 9 kilo. ;)
 
My wczoraj zaszczepieni juz po raz ostani - 3 dawka pneumo - takze dziewczyny;-)...
po szczepieniu ok, na szczescie - jakby go nie było:)
wazymy sobie 8.200:)
 
nam wypadlo szczepieni bo pediatra na urlop poszla eh
i dopiero w sierpniu bedziemy szczepic na wzw b i pierwsza dawke pneumokokow

a wagowo to moja chyba najlzejsza, bo lekko ponad 7wazy ale nie wiem dokladnie ile :)
 
reklama
Do góry