reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Współczuję Wam tych dolegliwości. Wszyscy mamy skłonności do zapalenia zatok. nic miłego.
Za to teraz u nas szaleje wirus żołądkowy. Ja w piątek, Maja w niedzielę a Madzia całą dzisiejszą noc. Rano też zadzwoniła moja mama, że zaczyna być chora i nie przyjedzie zająć się Mają. Musiałam zostać w domku. Zresztą po nieprzespanej nocy ciężko by mi było pracować. Ten wirus, gdy atakuje, jest bardzo, bardzo gwałtowny i uciążliwy. Myślałam, że się odwodnimy. Na szczęście równie szybko przechodzi. Cała choroba trwa około 12 godzin. Mam nadzieję, że mama już jutro przyjedzie.
 
Tyciu, duzo zdrówka:-)

Wiem ,ze to Cie nie pocieszy ale moja grypa tez przeszła w zapalenie zatok wiec mogę smiało napisac ,ze wiem co czujesz:-(
Nie wiem czy stosowałaś okłady z prazonej soli? Mi bardzo pomagaja-rozgrzewam sol na patelni, przesypuje na recznik który zwijam i robie obie okłady na zatoki.:tak:Dla mnie to jedyny sposób na pozbycie sie tego bólu:tak:

Oczywiście wielkie dzięki wszystkim za zyczenia zdrowia. :-)
Ja chyba spróbuje,bo właśnie cierpię na ból zaokowy...
dziewczyny zdrówka oby szybko wam przeszło :tak::tak::tak:
Zdrówka.

Jak u Ws dziewczyny,lepiej?

a mnie bolą plecy :baffled:
 
zdrówka dla wszystkich chorowitków;-)
ja się dziś wyspałam pierwszy raz od bardzo dawna i nic mnie nie boli rano:baffled::-)
 
Dziekuję,za życzenia zdrowka i ja równiez je przesyłam dla chorowitków.
Madzix,dzieki wypróbuje:tak:.
 
reklama
Do góry