reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

fatalnie...smarkam kicham łzawie...oby młoda nie podłapała..ale mnie rozłozyło normalnie w ciagu kilku minut wczoraj:-:)baffled:
 
reklama
Agusia pewnie cie przewiało w podróży.
Ja juz lepiej troszkę,ale głowa mi pękała od zatok.:baffled:
 
Agusia zdrówka:tak: a co to cie dorwało? jeszcze wczoraj wygladałaś zdrowo:confused: moze zmęczenie podróżą:confused:
jak tylko wsiadłam do auta zaczełam kichac jak nie wiem..potem juz masakra oczy ,nos i kichawa:baffled:

Agusia pewnie cie przewiało w podróży.
Ja juz lepiej troszkę,ale głowa mi pękała od zatok.:baffled:
mozliwe ..no mowie wam w 5 minut byłam chora:baffled:

dziekuje za zdrowko ...ja rowniez zycze wsiem chorym DUZO zdrówka
 
Zdrówka dla wszystkich mamuś:tak::-)
J a chora nie jestem,ale jakoś paskudnie się czuję,nic mi się nie chce,moja praca mnie wykańcza psychicznie,wracam do domu i nie mam na nic ochoty tylko bym spała a tu kupa sprzątania obiad(czasami mąż ugotuje zależy jaki ma humor)koszmar:wściekła/y:
Oby do tej wiosny może nastrój się zmieni bo na razie jest tragicznie:-:)zawstydzona/y:
 
dziewczyny która z was miała problemy z wrastającym paznokciem u dużego placa u nóg???:confused: ja się juz męczę, myślałamże przejdzie samo, kilka razy tak juz miałam i w końcu przechodziło, no ale treaz masakra:baffled: gdzie mam sie z tym udac cholerstwem:confused: no i czy boli...:sorry2::zawstydzona/y::-D
 
reklama
dziewczyny która z was miała problemy z wrastającym paznokciem u dużego placa u nóg???:confused: ja się juz męczę, myślałamże przejdzie samo, kilka razy tak juz miałam i w końcu przechodziło, no ale treaz masakra:baffled: gdzie mam sie z tym udac cholerstwem:confused: no i czy boli...:sorry2::zawstydzona/y::-D
karola;-):tak:
 
Do góry