reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Susu, jutro będzie lepszy dzień :sorry2:

U mnie właśnie przedchwilą pojawiła się @ po 43 dniach - na razie nic mnie nie boli, nie leci mocno ze mnie, więc ok.
Migrena odpuściła całkowicie :-)
 
reklama
Kasiad, radziłabym podejść do dobrego ginka, który zbada Ci hormony. A prywatnie polecam krople homeopatyczne "Remens", które bardzo dobrze regulują te sprawy.
 
Zarejestrowałam się na wtorek do ginekologa u nas w przychodni.
Nie wiem, czy da mi skierowanie na hormony, bo wiem, że żydzą strasznie :crazy:
Niestety nie dostałam się do mojej ginki, bo do niej nie ma już zapisów na ten rok :no: co za powalony system :angry:
Narazie oznak @ niet, a to już 46 dzień cyklu, no bo tego plamienia nie mogę uznać za @ - jednorazowo zauważyłam niewielką ilość krwistego śluzu. Wcześniej miałam cykle ok 30 dniowe, tzn po urodzeniu Oliwki, bo przed urodzeniem jeszcze krótsze.
Przed wizytą zrobię jeszcze dla pewności test, ale nie spodziewam się, żebym mogła być w ciąży :no:
 
reklama
Kasiad ja w tym cyklu miałam 2 tyg plamien i 2 dni wiekszego krwawienia ale u mnie to pewnie wina wkładki:crazy:
a ja dzisiaj jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i sama nie wiem czemu:confused::dry:
 
Do góry