reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Gosiu, to musisz być mocno uczulona na jakiś składnik, że tak bardzo opary Cię uczuliły :baffled:

Rozalka, współczuję, jęczmień miałam jako dziecko, a nadal pamiętam, że to bolało i ogólnie było bardzo nieprzyjemne :eek: Na jęczmień robi się ciepłe okłady (np z ciepłych torebek po zaparzeniu herbaty) żeby szybciej dojrzał i szybciej zniknął. A jak nie zniknie po kilku dniach to lekarz i antybiotyk.
 
reklama
Słyszałam, że złoto owszem, ale zanim się zbierze jęczmień, jak już się zbierze to za późno na złoto. Ale spróbować można, pewnie, przecież nie zaszkodzi. Tylko obrączka musi być czysta, bo zciągnięta z palca ma ponoć tyle zarazków, że może tylko zaszkodzić :sorry:
 
Dzięki dziewczyny,wszystkiego spróbuje,a może coś pomoże.:tak:
Po spacerze trochę lepiej,zimne powietrze i troche opuchlizna zeszła.
 
Rozalka, współczuję, jęczmień miałam jako dziecko, a nadal pamiętam, że to bolało i ogólnie było bardzo nieprzyjemne :eek:

Ja jako dziecko miałam mnóstwo tego paskudztwa:baffled: Raz na jednym oku, raz na drugim. Bywało tak nawet przez ok. 2 miesiące:sorry: Złota obrączka, czarna nitka na palcu... i nic nie skutkowało:eek::sorry:

A ja mam coś na powiece,jak jęczmien,pierwszy raz i nie wiem co z tym robić...:baffled:Całe oko mnie boli.

Z własnego doświadczenia polecam pobrać przez jakiś czas zestaw witaminek z grupy B:tak: I zobaczysz, że zacznie schodzić, jeżeli to "jęczmień";-) Doszłam swego czasu, że to przez niedobór witamin z grupy B:tak:

Rozalka może spróbuj ziele świetlika

Kiedyś kupowałam w Rossmanie żel pod oczy ze świetlika, dość tani, a naprawdę pomagał na spuchnięte i zmęczone oczy:tak:
 
Mi tez ostatnio pojawia sie cos na powiece - taki maly babelek ktory strasznie boli. Na szczescie znika po gora dwoch dniach.
 
Ostatnia edycja:
impreza taka sobie...
goście...są
poza tym gorączka,zatoki zawalone i jadę na gripexie od wczoraj...
a w domu bajzel...
 
reklama
Do góry