reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Ja się właśnie rozkładam. Wróciłam do domu wieczorem z 2 urodzin koleżanki Oliwki z BB bydgoskiego, czułam się tam super, a teraz zaczyna mnie boleć gardło, głowa, zatoki mnie pieką w środku i zaczyna się katar. Cholera jasna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ojej, Kasiad, tylko nie rozłóż się całkiem... Mam nadzieję, że to tylko jednodniowe przesilenie organizmu...
 
Niestety Patch :no: Noc była okropna, obie się męczyłyśmy. W mojej 6 osobowej rodzinie tylko dwaj synowie są zdrowi. Narazie.
 

u mnie nie to :no: już mi na szczęście schodzi :tak:a napewno alergia na odżywkę bo dwa razy ją używałam i dwa razy mi po niej wyszło uczulenie :wściekła/y:ale za pierwszym myślałam że to komary mnie pogryzły bo było tego mniej a za drugim razem reakcja była dużo większa im więcej bym jej używała tym było by gorzej tak sie skapnęłam bo miałam podobną w dzieciństwie kilka razy na słońce z tym że 100 razy gorzej to wyglądało jak okropne oparzenie :szok: rozlane na rękach tam gdzie skóra była na słońcu :tak:
 
reklama
Do góry