reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Irtasiu, ja bym też na Twoim miejscu poszła do innego lekarza :tak:

Kasiad to co opisałaś brzmi jak jakiś koszmarny koszmar, zwłaszcza że sama mam wielkie problemy z zatokami i tendencje do zapalenia zębodołu, a jak sobie te 2 rzeczy do kupy poskładam toooo.. :baffled::szok::baffled::szok::baffled: :baffled:
Ale Ty się Asiu nie martw, bo Tobie napewno się nie przebiła do zatoki. Jeśli przebiłaby się, to byś to czuła, ja mogłam buzią przez tą przetokę powietrze z zatok wciągnąć :szok: W dodatku lekarka zachowała się po świńsku, bo zadzwoniłam do niej po powrocie do domu, że wciągam powietrze przez otwór po zębie, a jej się nie chciało siedzieć po godzinach, więc mnie zbyła. Moja szwagierka jest stomatologiem i powiedziała, że wystarczyło, żeby mi zszyła wtedy zębodół i nie byłoby problemu, a tak doszło do zakażenia zatoki przez bakterie z jamy ustnej (zawsze to tak się kończy, więc lekarka dobrze wiedziała na co mnie naraża).
Potem zanim dojdzie do operacji, to się wypłukuje zatokę z ropy taką specjalną zakrzywioną grubą igłą przez tą przetokę, a u nas w poradni chirurgii szczękowej nie mieli takiej igły i mnie męczyli zwykłą od zastrzyku, której czubek ucięli - ale to już inna sprawa, normalnie szok, żeby chirurgia szczękowa nie miała odpowiedniego sprzętu, choćby 1 sztuki :wściekła/y: Normalnie to nie boli, ale tą igłą od zastrzyku akurat mnie bolało, bo zanim babka trafiła do przetoki, to mnie pokłuła. W końcu poszukałam prywatnego gabinetu, który taki sprzęt miał i płaciłam kupę kasy, bo płukanie musiałam mieć 3 razy w tygodniu przez kilka miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
Ja już nie czytam tych Waszych historii stomatologicznych, bo dla mnie to gorsze niż horror:szok::baffled: Na samą myśl mam ciarki na plecach:sorry2:

Irtasiu mam nadzieję, że trafisz na kogoś kto postawi odpowiednią diagnozę, bo domyślam się jak się stresujesz nie wiedząc co jest:sorry2:
 
Irtasiu, lepiej przejdz sie do innego lekarza, bo ten chyba jakis pokrecony jest - co dzien to inna diagnoza. Powodzenia Ci zycze.:tak::tak::tak:
 
Dzisiaj doszly wymioty tak mi bylo niedobrze ale myslalam ze z glodu no to sobie zjadlam kromke a po chwili takich bolesci dostalam zoladka ze az mi gesia skurka stanela i po chwili byl paw:shocked2:
 
reklama
Do góry