reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się czujesz mamo?

Joasiek wspolczuje:-(

Ja wczoraj mialam wizyte u ginekologa po 2 latach i sie okazalo ze mam w macicy miesniaka ponad 3 cm jestem zalamana:-(
 
reklama
Irtasia:-( przykro mi, trzymaj się kochana, a co powiedział twój gin:confused: co z tym mięśniakiem:confused:
nieodpowiadal mi na pytania konkretnie narazie dal mi leki pewnie na to aby miesniak sie wysuszyl a za 10 dni do kontroli , a na poczatku dostal mnie prawie do zawalu jak mi powiedzial przy badaniu ginekologicznym ze chyba jestem w ciazy:szok: ale po usg stwierdzil ze musi mi zrobic test ciazowy aby sie upewnic ale wyszedl negatywny . No i przez tego miesniaka w macicy powiekszyl mi sie jajnik bo dostal zapalenia:shocked2:
 
Asiu no pewnie że tak lepiej
a co do igły to ja i tak bym się bała że się dziabnę, ze mnie już taka panikara jest.... chociaż pewnie jakby mnie tak bolało to bym się nie zastanawiała, jak dzisiaj? lepiej już?

Irtasiu o rany, ale fatalna wiadomość :-( ale nie załamuj się, dasz radę, raz dwa i śladu nie będzie - trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Irtasia głowa do góry kobitko! :tak: Pilnuj leczenia, a wszystko będzie dobrze :tak: Mięśniaki rzadko bywają groźne z tego co wiem, i w większości można je wyleczyć tabletkami bez operacji. Trzymaj się dzielnie!!!
 
Irtasia musisz tylko leczyć i często kontrolować się u ginekologa :sorry2::tak:

u mnie w rodzinie mięśniaki to norma zresztą teraz wiele kobiet je ma :sorry2:

Joasiek współczuję z tym zębem i podziwiam za wytrzymałość :sorry2:
 
Irtasiu wiadomość nie najlepsza, ale tak jak piszą dziewczyny może nie ma się czym martwić i leczenie tabletkami wystarczy:tak: Nie znam się na tym, bo nie miałam z tym nigdy do czynienia:sorry2: Swoją drogą to we wrześniu jak będę w PL wybieram się do mojej ginekolog, żeby sprawdziła czy wszystko w porządku:tak: I też się zastanawiam czy po dwóch porodach wszystko dobrze i nie ma żadnych zmian:confused:

Joasiek podziwiam Cię za Twoją wytrwałość na ten ból. Ja sobie nie wyobrażam nawet jakiegokolwiek bólu zęba/dziąsła przez tak dłuugi czas:no: Dzielna jesteś:-) Oby się już w końcu wszystko zagoiło i przestało boleć:tak:
 
Irtasia będzie dobrze. W dzisiejszych czasach mamy dobre leki i metody leczenia.

Joasiek ale ty harda jesteś...
 
reklama
Do góry