reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się czujesz mamo?

Ja od 2 dni już bez środków przeciwbólowych, więc chyba się goi chociaż jeszcze niezbyt ciekawie to wygląda :tak: chyba juz pisałam kiedyś, że dopóki nie umieram, to do lekarza mi za daleko :zawstydzona/y::-p Najgorsze były 2 pierwsze dni, bo nie miałam jeszcze ketonalu i tramalu, więc dosłownie wyłam z bólu, ale potem z tabletkami juz nie było tak tragicznie żebym płakała z bólu ;-) a swoją drogą jak ktoś ma tendencje do zapalenią zębodołu, to po ekstrakcji powinni mu od razu zszywać ranę, zamiast narażać pacjentów na taki ból :-(
 
reklama
Ja niestety ostatnio coraz częściej ma bole migrenowe...i czasem to trwa parę minut, ale tak silnie mnie boli, że nierzadko wymiotuje...i dzisiaj też sie trochę pomęczyłam...:-(
 
Irtasiu, życzę, żeby mięśniak wyleczył się farmakologicznie :tak:

Joasiek, Ty to lubisz ekstremalne jazdy :szok: Ja wiele rodzajów bólu potrafię znieść, oprócz właśnie bólu zębów. Jak tylko trochę mnie boli, panikuję i do dentysty, choć gacie mam pełne strachu przed każdą wizytą. Suchy zębodół miałam raz, niestety pani chirurg szczękowy również mi przebiła się do zatoki kopiąc w dziąśle (miałam sam korzonek do usunięcia), u mnie to skończyło się półroczną męczarnią i w efekcie operacją czyszczenia zatok szczękowych i zamknięcia przetoki oralno-zatokowej na chirurgii szczękowej :baffled: Nikomu nie życzę takich przeżyć :no:

Mysiu, ja też mam czasem takie okresy, że migrenę mam co chwilę, zupełnie nie wiem od czego to zależy.
 
Ja juz normalnie oszaleje z tymi lekarzami dzis poszlam do lekarza bo mnie nerka zaczela bolec to mi kazal odstawic antybiotyk i niedal nawet zamiennego a mam takze zapalenie blony sluzowej macicy i obrzekniety jajnik przez to , pytam sie go o tego miesniaka a on mi na to ze to endometrium czy endometrioza juz nie pamietam dokladnie co mi powiedzial , tylko nierozumie bo blona sluzowa jest na okolo macicy normalnie miedzy 10 a 12 mm mi nawet tego nie mierzyl tylko mialam w macicy kolo wielkosci ponad 3 cm (w czwartek wziol to za ciaze)i normalnie zwariowalam bo juz niewiem co mi dolega:shocked2: wysiadam juz nerwowo :shocked2::-(
 
Ostatnia edycja:
:-(przy endometriozie masz torbiele
tu masz o endometriozie
Endometrioza to inaczej zewnętrzna gruczolistość macicy. Polega na powstawaniu małych, owalnych, torbielkowatych guzełków z komórek błony śluzowej wyściełającej macicę (endometrium). Charakterystyczną cechą tych guzków są niewielkie odbarwione blizny.

a przy zapaleniu najczesciej krwawienie i silny bol podbrzusza inaczej nazywane właśnie endometrium:tak:
wiem bo i jedno i drugie miałam(miewam)
tyle ze na endometrioze nie antybiotyki a raczej hormony :cool2:a przy zapaelniu sluzówki ...antybiotyk ja brałam po zabiegu 3 miechy
 
:-(przy endometriozie masz torbiele
tu masz o endometriozie
Endometrioza to inaczej zewnętrzna gruczolistość macicy. Polega na powstawaniu małych, owalnych, torbielkowatych guzełków z komórek błony śluzowej wyściełającej macicę (endometrium). Charakterystyczną cechą tych guzków są niewielkie odbarwione blizny.

a przy zapaleniu najczesciej krwawienie i silny bol podbrzusza inaczej nazywane właśnie endometrium:tak:
wiem bo i jedno i drugie miałam(miewam)
tyle ze na endometrioze nie antybiotyki a raczej hormony :cool2:a przy zapaelniu sluzówki ...antybiotyk ja brałam po zabiegu 3 miechy
no a ja wzielam az zaledwie pare sztuk tych antybiotykow i nerka mnie zaczela bolec. A czy te torbiele sa w macicy bo ja wlasnie mam w macicy co wziol najpierw za ciaze potem za miesniaka a teraz zas nastepna diagnoza:shocked2: co bys mi poradzila mam sie udac gdzies indziej:confused:
 
irtasia a Ty miałaś wogóle usg robione? Od dawna już mam wrażenie, że lekarze tam u Was są jakby to powiedzieć.... za bardzo wyluzowani chyba... i za mało się przykładają do swojej roboty :no:
 
irtasia a Ty miałaś wogóle usg robione? Od dawna już mam wrażenie, że lekarze tam u Was są jakby to powiedzieć.... za bardzo wyluzowani chyba... i za mało się przykładają do swojej roboty :no:
Mialam w czwartek robione usg i najpierw mi powiedzial ze w ciazy jestem to jeszcze sie z nim klucilam ze nie jestem ale on musial zrobic test ktory wyszedl i tak negatywny no to powiedzial ze to miesniak bedzie a dzis jak poszlam to nie robil mi usg tylko badal brzuch to stwierdzil ta jakas endometrioze:shocked2:i pogadali z wariatami i kazal odstaweic antybiotyk to niby jak mi ma minac teraz te zapalenie:confused:
 
irtasia a Ty miałaś wogóle usg robione? Od dawna już mam wrażenie, że lekarze tam u Was są jakby to powiedzieć.... za bardzo wyluzowani chyba... i za mało się przykładają do swojej roboty :no:

Też takie odnoszę wrażenie.:baffled:

Irtasia,ja bym poszła do innego lekarza.:tak:
 
reklama
Joasiek, Ty to lubisz ekstremalne jazdy :szok: Ja wiele rodzajów bólu potrafię znieść, oprócz właśnie bólu zębów. Jak tylko trochę mnie boli, panikuję i do dentysty, choć gacie mam pełne strachu przed każdą wizytą. Suchy zębodół miałam raz, niestety pani chirurg szczękowy również mi przebiła się do zatoki kopiąc w dziąśle (miałam sam korzonek do usunięcia), u mnie to skończyło się półroczną męczarnią i w efekcie operacją czyszólczenia zatok szczękowych i zamknięcia przetoki oralno-zatokowej na chirurgii szczękowej :baffled: Nikomu nie życzę takich przeżyć :no:

Kasiad to co opisałaś brzmi jak jakiś koszmarny koszmar, zwłaszcza że sama mam wielkie problemy z zatokami i tendencje do zapalenia zębodołu, a jak sobie te 2 rzeczy do kupy poskładam toooo.. :baffled::szok::baffled::szok::baffled: Nie no, nie lubię takich jazd... i też ból zębów jest dla mnie najgorszym z mozliwych, dlatego jak mnie w nocy z pn na wtorek zaczęło ostro boleć, to zaraz o 8 rano we wtorek pobiegłam do dentysty. I co z tego jak i tak się musiałam nacierpieć, bo trafiłam na konowała :baffled:
 
Do góry