reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

wiesz co Agusia, ja tez kiedys tak mialam. Tylko ze u mnie krzepliwosc wychodzila w dolnych granicach normy. leki specjalnie mi nie pomogly. i jakos to samo przeszlo po pewnym czasie. chyba moj lekarz jakims stresem to tlumaczyl czy przemeczeniem. Moze sprobuj wyjechac sama na weekendzik, zostaw dzieciaki z mezem i tesciowa. Zabierz jakas dobra kumpele albo wpadaj do mnie. Moze przejdzie;-)
 
reklama
z kondzeim nie byłoby problemu ale Sara z nikim jeszcze dłuzej nie została niz godzine

i najgorsze, ze z nikim innym nie zasnie(probowałam)
nie powiem pomysł z małym urlopikiem niezły;-):-)

hehe ja mam rodzine w łodzi tzn maz
ale niebyłam jeszcze u nich (znamy sie oczywiscie)
zapraszaja ja nie mam czasu:zawstydzona/y:
dziekuje za zaproszenie:-)
 
Ja też od jakiegoś czasu myślę o samotnym wyjeździe...to by mi lepiej na psychę zrobiło, a i Tomek musiałby sie zająć małym...ale moja rodzinka, jakaś sztywna na to wychodzi, uznała by to co najmniej za zdradę....:-:)-:)-( wiec szans nie mam na odpoczynek z dala od tego zawirowania:no::no::no:
 
A mnie do zregenerownia sił wystarczył nasz wspólny urlop.
Kiedy przez 3 tygodnie człowiek odpoczywa od prania,gotowania, sprzatania etc. a jedynie na spółkę z mezem zajmuje sie dzieckiem -to naprawde jest luz.:tak::-D:-D
 
Ja mam nadzieje ze w ten weekend zregeneruje sily. Mamy zamiar pokazac Milence tutejsze wspaniale ogrody i place zabaw. I moze wypad do zoo w Dublinie i nad morze?? Byle by tylko pogoda dopisala.
 
No i znowu mam @ ciekawe czy teraz zawita na dłużej niż 8 godzin :sick: oczywiście wpadła bez żadnego bólu :tak: zupełnie nieoczekiwanie i znowu niby się zaczyna a wygląda na to jakby się kończyła :-)
 
reklama
Do góry