reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
azik pisze:
ale dziś sie zdenerwowałam w pracy :(

coraz częściej zastanawiam sie nad zwolnieniem.
mamy dziecko bardzo niezrównoważone z wielorakimi problemami psycho... wydaje mi się że dziś było naćpane
normalnie pierwszy raz w życiu się bała dziecka w szkole...
nie zareagowałam na nic co robił, nie byłam w stanie, bałam się wstać z krzesła, żeby mu nic nie odbiło, a pani psycholog ośrodka, stwierdziła, że źle robię, bo pokazuję mu kto tu rządzi (czyli on). ja wiem że moje postępowanie było mało wychowawcze, ale ja teraz nie boje się o siebie...

buuuu

mam strasznego doła i jeszcze wkurzyła mnie kolezanka ze szkoły, mówiąc że fraszki które napisali moi uczniowie są do dupy....
a ja cieszyła sie że nawet dobrze im poszło,
buuu
zjadłam słoiczek grzybków i i tak mi nie przeszło, boże,
ogania mnie jakies niezydentyfikowane uczucie...

Asiu!! mam nadzieje, że dzis Ci lepiej.
Ja między innymi też z tych powodów odpoczywam od moich dzieciaków. Mysle sobie, że Ty i tak zrealizujesz swój planik i pójdziesz na zwolnienie w styczniu ;) Ja sobie myslę, że Twoja podwójna teraz intuicja nie zawodzi Cię i wcale nie pokazałaś mu kto tam rządził, bo niektórych po prostu należy najzwyczajniej w świecie ignorować.

A fraszki napewno nie są do dupy, niech sama napisze lepsze!! Wkurzają mnie tacy ludzie, którzy wszystkie rozumy pozjadali... A dla dzieciaków zaprezentowanie własnej fraszki jest może szczytem marzeń.

Dziś piatek, masz wolne (mam nadzieję, że na studia nie jedziesz? ) i całe szczęście!!!
 
Ja też kreski jeszcze nie mam, ale za to pojawiły się wczoraj bóle podbrzusza, które uniemożliwiały wyprostowanie się (wstałam z sedesu i myślałam, że zacznę płakać z bólu). Położyłam się na godzinę i przeszło, co to mogło być dziewczyny?? Czy to te więzadła jeszcze??
 
anik78 ja też nieraz takie mam myślę że to jakiś skurcz ja też nieraz jak wstanę z kibelka albo zerwę się złóżka lub najpierw jestem rozprostowana a potem zmienię pozycję na jakąś przykurczoną, dziś będę u gina to zapytam ale jakoś miałam tak kilkanaście razy i się nieprzejęłam tym

a kreska mi się jeszczer nie zrobiła wczoraj myślałam ze tak ale to tylko szew od spodni się odbił na skórze tzn odcisnął i zniknął w niedługim czasie ::)
 
Mi ta kreseczka jeszcze nie wyszla(ona nie zawsze sie pojawia)

A mi wczoraj tak sie brzuszek spinal jak chodzilam :( jak lezalam bylo ok ale jak wstalam nawet na chwileczke to juz taki twardy...........
 
Mnie się jakoś okropnie śpi. Brzuch mam jakiś napięty. Bolą mnie biodra od leżenia na boku i jeszcze Jacek co noc się przyczłapie i musze uważac, bo czasem kopnie mnie w brzuch. Dzisiaj jeszcze coś mu się śniło ( twierdzi że wyścigi samochodowe :) ) zaczął tak ciężko oddychać jakby miał płakać. Jakis koszmar mam ostatnio :(.
Co do kreski, mi się pojawiła po porodzie :laugh:. Pewnie tym razem też tak będzie.
 
dzięki, Kinga :0, dzieki bogu mam tylko trochę roboty przy kompie ale do szkoły nie jadę...

co do kreseczki ,to u mnie poprzednio nie pojawiła się w ogóle...

a co do bóli, zgłoście to lekarzowi, moim zdaniem bólu skurczowych nie powinno być w ciazy wcale (oprócz porodu, i tych przed poorodem - zapowiadajacych), i powinnyście zgłosić twardnienie brzusia jak najszybciej, standadowa kuracja przy niewielu skurczach to magnez (dobry jest magnefar b6) i no-spa, i odpoczynek bierny (łóżeczko, TV, ksiażka, szydełko ;) ) magnez możecie brać juz teraz same, jezeli chodzi o no-spe to zadzwońcie do lekarza.
i nie martwcie się, duzo kobiet odczuwa skurcze, poniewaz jakoś tak pedzimy w zyciu i mamy mało odpoczynku.
 
Ja mam kreseczkę ale z włosów...bo ostatnio mam ich bardzo dużo na brzuszku ;)
Ale ta ciemna jeszcze się nie pojawiła...nie każda kobieta ją ma...a pokazuje się pod koniec 6 miesiaca
 
reklama
aha widocznie nie przezcytałam ;D zdisiaj idę do lekarza to mu powiem chyba naapiszę sobie kartkę o połowie rzeczy zapomnę jak zwykle ;)
 
Do góry