reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Caro, w twoich tygodniach do 10 skurczy na dzień, aczkoliwek każde powinnaś zgłosić lekarzowi. jak szyjka się nie skraca i nie ma rozwarcia, to po prostu więcej odposczywaj i bierz magnezik.
 
reklama
gdzie tu można napisać o seksie???
wczoraj po orgazmie strasznie mi się brzuch spiął, a poza tym od tygodnia czuję się maks ciasna to normalne???
pytam poważnie :(
 
hey piszę o tym tak samo jak o innnych dolegliwościach typu upławy itd. czy ktoś maił coś takiego jak napisałam wyżej?????????
 
podczas org...moj brzusio robi sie rowniez pod pepkiem twardy nie wiem dlaczego...
jezeli chodzi o to czucie sie ciasna ja mam takie samo uczucie.... na poczatku stosunku z moim ukochanym mam rowniez bole tak jak przy utracie dziewictwa :) ;D ;D lekarz powiedzial ze takie u niektorych kobiet jest wlasnie tak jak u mnie i ze nie mam sie czym przejmowac.. :p ::) pozdrawiam cieplutko
 
ufff, dzięki pocieszyłaś mnie, bo mój brzuch przez moment zrobił się jak kamień :) i się przeraziłam
ale jutro zapytam gina jak nie zapomnę ;D
 
orgazm to skurcze...

jak skurcz to skurcz...

dlatego, w zagrożonej ciąży, zabroniony jest seks, oralny też - ze względu na orgazm.
 
jak na razie do tej pory nie miałam zagrożonej ciąży, uprawiamy seks często ale tak mocno stwardniały brzuch czułam wczoraj i przedwczoraj, ale tak super ciasno to czuję jakoś od tygodnia-no bo przecież mojemu lubemu przyrodzenie prez tydzień nie urosło !! ;D ;)
 
Wy o seksie a co ja mam powiedziec.....................buuuuuuuuuuuuuuuuu 4 miechy,ciekawe jak tam moj chlop,czy oby grzeczny jest.............a jak przyjedzie to pewnie nici beda bo bede slon,zreszta on juz mi pisal ze jak jest dzidzi w brzuszku to on sie wsydzic bedzie ;) ::).no ale watpie ze wytrzyma.............juz chce swieta.....................
 
reklama
dziewczynki kochane jak ja wam zazdroszczę chociaż malutkiego sexiku buuuuuuuuuuuuu, ale cóż Fasola najwazniejsza jest. Krzysiek na ostatniej wizycie to już sam powiedział, że to standardowe zdanie "do odwołania nie ma bzykania" zna na pamięć i powiedzial to pierwszy przed lekarką. ::)
 
Do góry