reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

reklama
Amelka ma teraz inną zabawę. Jak ją ktoś nosi na rękach pokazuje paluszkiem na różne rzeczy, a my mówimy co to jest. I odwrotnie: pytamy "gdzie jest lampa?", "gdzie jest obraz?" itd, a mała pokazuje.

Klaudia tak samo,szuka wzrokiem lub ogolnie idzie do rzeczy czy osoby ktora wskazemy,a na slowo "daj " poda to co trzyma w raczce:tak:Ogolnie wie co jak sie nazywa i orientuje sie jak jest pytana :tak:

Co do robiemnia pa pa to pisalam kilka dni temu ze nie robi ,a z tu patrze wczoraj czy przed wczoraj jak lecialy teletubisie i na koncu zegnajac kazdy z nich mowi pa pa ,a Klaudia siedzi zapatrzona w tv i robi do niego pa pa :szok::-D:-D:-D:-D:-D

Zaczyna tez chodzic przy meblach.
 
Natan od jakiegoś czasu lubi dzielic sie dydkiem:tak: jak ciumka to podchodzi do mnie,wyciąga i mi podaje,ostatnio robi tak z innymi zabawkami:-)
no i od wczoraj strasznie polubił buziaczki:-D tylko tak śmiecznie z otwartm dziubkiem:eek:
 
Witam,

jestem mamą Michałka - Misia urodzonego 20 maja 2008r. w Krakowie i jestem z Wami - wprawdzie tylko biernie - od samego początku :-) Moj Miś rozwija się przeciętnie (żadnen z niego przodownik ;-) i nie ma z nim raczej żadnych problemów poza wadą wzroku po tacie. Już w 6 miesiącu miał przepisane okulary, które nie są wcale tańsze niż dla dorosłych i których za nic nie pozwala sobie ubrać :no:
Zebrałam się w końcu, żeby napisać bo mam problem z kubkiem-niekapkiem. Wiem, że ten temat był tu poruszany juz 1oo razy ale ja nie jestem w stanie kupić tego słynnego kubka z silikonowym ustnikiem z Canpola..były tu już nawet zdjęcia a ja dalej nie wiem, który to jest:zawstydzona/y:
Kupiłam już chyba wszystkie możliwe. Mamy taki:
Canpol babies - akcesoria dla niemowląt - Kubek niekapek
i takie:
!NOWOŚĆ! KUBEK NIEKAPEK Lovi 150ml firmy Canpol (559189651) - Aukcje internetowe Allegro
!NOWOŚĆ! KUBEK TRENINGOWY Lovi 250 ml (559189664) - Aukcje internetowe Allegro
i żadnen Miśkowi nie podchodzi..
Bardzo proszę o link do allegro do tego konkretnego kubeczka!!!
Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkie Majóweczki

Mamamisia i Miś
 
W programie na tvn style ( ten z Kurzajewską), ekspert wypowiadał się, ze niekapki są szkodliwe dla zgryzu żeby podawać z kubka zwyczajnie lub bidonu ze słomką.
Mój Dominik też ma problem z niekapkiem i chyba inwestować nie będę w inne , bo za cenę nowych inwestycji mogę zamówić Doidy cup tylko się jakoś zebrać nie mogę.
 
Dotkass - Tak mi się wydaje, że moja cócia nie zdąży się już nauczyć raczkowania tylko poprostu wstanie i kiedyś poleci.

Wogóle ostatnio ciągle wspina się po nogach jak ktoś koo niej leży albo wstaje do misia który leży na narożniku.

shanta, iwonka - Macie bardzo mądre Dzieci :)

mamamisia Ja kupiłam córci kubek niekapek z Disney taki jak kwiteczek pokazła link. ogólnie Klaudia dobrze z niego ciągnie, no ale sama jeszcze nie trzyma go w rączkach
 
Witam,
jestem mamą Michałka - Misia urodzonego 20 maja 2008r. w Krakowie
Zebrałam się w końcu, żeby napisać bo mam problem z kubkiem-niekapkiem. Wiem, że ten temat był tu poruszany juz 1oo razy ale ja nie jestem w stanie kupić tego słynnego kubka z silikonowym ustnikiem z Canpola..były tu już nawet zdjęcia a ja dalej nie wiem, który to jest:zawstydzona/y:
Kupiłam już chyba wszystkie możliwe. Mamy taki:
Canpol babies - akcesoria dla niemowląt - Kubek niekapek
i takie:
!NOWOŚĆ! KUBEK NIEKAPEK Lovi 150ml firmy Canpol (559189651) - Aukcje internetowe Allegro
!NOWOŚĆ! KUBEK TRENINGOWY Lovi 250 ml (559189664) - Aukcje internetowe Allegro
i żadnen Miśkowi nie podchodzi..

czesc, my także z Krakowa (aktualnie nieco poza granicami).
Ja miałam kłopoty z niekapkiem, bo kupiłam Tommee Tippee, ale Nikol nie potrafiła z niego pic. Potem dostaliśmy jeszcze jakis, ale tez nie potrafiła. W koncu szukałam kubka z na prawdę miekkim ustnikiem - silikonowym. Bo wszelkie niby "miękkie" plastki to niech sobie wsadzą...
W każdym razie Iwonka nasza majowa poleciła mi własnie Canpola. Zszukałam się go nieziemsko po Krakowie. Ale znalazłam :tak: Pod nosem ;-)
Kupiłam w Almie na Olszy (ale byłam tam przedwczoraj i narazie nie mają) za 19,90zł. potem kupiłam jeszcze drugi w Entliczku koło Reala na Bora Komorowskiego za 15zł z groszami. W Entliczku raczej nie powinnaś mieć problemów z zakupem. Kupiłam tam tez same ustniki do tych kubeczków.
Kubek u nas sprawdził sie od pierwszego użycia. Tego szukałam!
Choć ciągle powtażam ze tej firmy nie lubie :sorry2:

EDIT: Wyglądają ideantycznie jak te http://www.allegro.pl/item559195669_kubek_niekapek_z_serii_balonik_250ml_firmy_canpol.html tylko mają silikonowe przezroczyste ustniki. Na Allegro ich nie widzę.
 
Ostatnia edycja:
Natan napoje pije juz dawno z kubeczka baby one a do mleka ostatnio kupiłam canpol b.ale wscieka się i muszę dac mu butlę,co jakiś czs będę próbować,może w wkońcu załapie:tak::-)
 
reklama
Wiecie,moje dziecie zaczyna sie puszczac,udalo sie uwiecznic;-):-) od wczoraj juz cos kombinowal ale dzis to juz ciagle:szok::szok::szok:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=GgnReCkJAtU"]YouTube - DSCF5017[/ame]
 
Do góry