reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

chcecie wiedziec kto jest najmniejszy, juz Wam mowie, Laila ma 64cm i wazy 6400g.taka laleczka malutka....
 
reklama
tylko ze Laila nie ma po kim byc gigancikiem mamusiu kochana ;-):-)

poprostu nie bedzie sie udzielac na takim watku jak
odchudzamy sie ....bo bedzie lacha
 
he he Agusia, nie lukruj;-)bo to nieprawda, ja nie jestem filigranowa....
ale wlasnie tak na to trzeba patrzec, kazde dziecko jest inne i jest git:-)
 
Wlasnie tym sie pocieszam czytajac te rekordy wagi. Wszystkie trzy mamz sliczne filigranowe, zdrowe dziewczynki. Zreszta wszystkie byly malenkie od urodzenia. Wazne, ze sie rpzwijaja i nie chudna.

U mnie moja np. nie była maleńka :-) 3800g a i rodzice malutcy nie są :zawstydzona/y::-p:cool2:
 
Widocznie chce być modelką i dba o linię od urodzenia. Najważniejsze, że jest zdrowa a nie gruba.:-)

:-D:tak: ja się z jednej strony cieszę że jest taka akurat :tak: nie chce jej rozepchać od maleńkości tym bardziej że jesteśmy taraz na proszkowym :tak: jak by była grubiutka na cycochu to bym się nie martwiła bo to już inna sprawa taki tłuszczyk szybko się spala :tak:
 
Dziś ważyłam Oliwkę w przychodni i ważyła 8500 w cienkiej sukience i pampersie. Ostatnio jak była ważona 27 czerwca ważyła 8200 g w pampersie, także przybrała bardzo malutko co mnie cieszy :-)
 
I tak ładnie Oliwcia wazy.Widac po niej,ze sie zgrabna laseczka robi,oponki zdecydowanie mniejsze:tak:.
 
reklama
Do góry