reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze Pociechy / waga i wzrost /

mój Michałek jak się urodził ważył 3350g i miał 53 cm :tak::tak::tak::tak: 19 listopada (skończone 3miesiące ) Michaś ważył 8400g i 65 cm miał :-D:-D:-D:-D:-D:-D

dziewczyny wybaczcie że rzadko pisze :-:)-:)-( postaram się popracować nad tym aby pisać z wami częściej ;-);-);-);-);-)
 
reklama
Alicja 3 tyg. temu ważyła 6200g i miała 63cm (miała wtedy 2,5 miesiaca wieku korygowanego, a tak normalnie 4,5)
 
Ostatnia edycja:
Moje chłopaki na 5 miesięcy
Konradek (ur2810g) - 7030g
Michałek (ur.2500g) - 6990g
Łapią się między 10 a 25 centylem.
Czekamy na pół roczku...
 
Mój skrzacik skończył wczoraj 4 miesiące. Waży 6300, mierzy 65 cm. Kleiki i poprawa apetytu nie mają się nijak do jego wagi - trzymamy się ciągle między 10 a 25 centylem, bliżej 10.
 
reklama
To ja Was dziewczynki zaskoczę... moja Emilka urodzona z wagą 2950g na 3-miesiące miała 4650g:zawstydzona/y: co prawda składa się na to wiele czynników, m.in. problemy zdrowotne małej:-(
Nawet nie sprawdzam na którym jest centylu bo pewnie się nie mieści w normach:no:
Więc mamusie mające problemy z wagą, nie martwcie się, każde dziecko rozwija się indywidualnie i jest to zależne od wielu rzeczy, my cieszymy się z każdego grama choć pewnie Emilka pobiła rekord sierpniowych dzieciaczków, szkoda tylko że w tej kategorii:zawstydzona/y:
Ale chciałam pocieszyć te które uważają że ich dzieciaczki słabo przybierają... bo nie macie tak źle... jest wśród Was maluszek w dosłownym tego słowa znaczeniu hehe:-p;-)
 
Do góry