reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Coja to jeszcze i tu pogratuluję :-) Doczytałam że dwujajowe- moja droga możesz być z siebie dumna- nie każda z nas potrafi znieść dwa jajeczka w trakcie jednej owulacji :-D Masz w swojej rodzinie przypadki bliźniaków? I koniecznie biegnij do samochodu i wstaw zdjęcie, nie mogę się doczekać!!
 
reklama
Hej dziewczynki!
Jestem...
Po wczorajszej wizycie spokojniejsza i dużo szczęśliwsza...
COŚIEK ma się dobrze...
Ma całe 1,5 cm i wg USG to 8 tydzień, więc powoli mija ten okropny czas...
Teraz może być już tylko lepiej...
A co najważniejsze...
Może serduszka jeszcze nie widziałam, ale zobaczyłam puls, więc to już jest świetnie!!!
happy.gif
happy.gif
happy.gif
happy.gif

Termin porodu wg lekarza: 16 lutego 2012.

No i chciałam wam kogoś przedstawić:
OTO COSIEK!
 
Takie to dziwne, że sprawia mi radość patrzenie na fasolki obcych mi osób... Lubię oglądać Wasze maleństwa. Dla mnie wszystkie usg są piękne, nawet jak w rzeczywistości nic na nich nie widać.
 
taka słabą mam fotkę tych moich potworków, ale zawsze coś :-D
i tak bezustannie się na nie patrzę :-D
a poroniona pytałaś czy są u nas bliźniaki w rodzinie, u mnie jedna para (siostra taty zaliczyła wpadkę w wieku 40 lat mając już 2 córki hihi i urodziła 2 chłopaków), a u mojego Szczęścia w dalszej rodzinie to trochę jest tych bliźniaków a najlepsza jest ciocia, która zaszła ciążę z drugą parą bliźniąt w ciągu 13 m-cy !!!! Wyobrażacie sobie - 4 dziewczynki, dobrze że miała jeszcze chłopaka starszego.


groszki 06.07.11r.jpg
 
Ostatnia edycja:
cześć
ja też po wizycie i usg. Dziś 9t3d, Dzidź rozwija się prawidłowo, mierzy 32 mm. Termin porodu przesunięty na 4 luty.

Oto Dzidź :-)
111.jpg
 
reklama
super Dzidź :-)
a ja sobie właśnie uświadomiłam, że jest duże prawdopodobieństwo że nie będę lutowa (wg usg 18 luty) a pewnie styczniowa - jak to przy bliźniakach;-) ale zobaczymy ile uda mi się dociągnąć hihi
 
Do góry