reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

Hej dziewczyny, mam problem bo ok ok 2 dni moja córcia często stęka tak jak by kupke chciała zrobić... z tym ze kupke robila chyba normalnie a i gazy tez normalnie ma wiec martwie sie skąd to stękanie dziwne. Dość często w ciagu dnia jej sie to zdarza, moze któraś z was przerabiała coś podobnego? Jutro pojde z małą do lekarza a poki co szukam rad na necie co to moze byc ale nic nie znalazlam
 
reklama
Madziu, Gabrysia miała tak przez kilka dni, ale miała do tego także inne objawy - brzydkie zielone kupki ze śluzem, potem nawet pojawiły się żyłki krwi no i marudziła przy jedzeniu. Okazało się, że to uczulenie na mleko krowie a to było juz takie nasilenie.
 
Kurcz ja od paru dni właśnie jem płatki z mlekiem, ale wcześniej też jadłam jakiś czas i nic sie nie działo, martwi mnie to stękanie bo sie mała męczy widać
 
No odstawie na pewno. Boje sie ze to przez to ze podałam małej za wczesnie zupki... w sumie je je juz od jakiegos czasu i nic jej nie było do tej pory, no ale tak na prawde to nie wiem moze dopiero teraz boli ją brzunio.
 
moja stękała tak jakiś czas temu, codziennie nad ranem, przez sen - gdzieś od 6 do 7 lub do 8. Przeszło. Nie zmieniałam diety. Wcześniej dawałam espumisan ale i tak stękała :(
 
reklama
Madzia po zupkach raczej nie, chyba że uczuliło ją coś co było w zupce a jaką kupkę robi?
Alergia na mleko może się w każdej chwili ujawnić.
 
Do góry