reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

Aleksp mam nadzieję że wysypka już nie wróci.
Truskaffka moja nie miała robionego usg główki.
Żabka moja miała w szpitalu pobieraną krew na oznaczenie hormonów, trzeba przetrwać.
 
reklama
Aleksp my tez mamy wysypke, wlasnie taka kaszke na buzi. lekarka powiedziala, ze to moje hormony i mam nic nie robic. no i nic nie robie i czekam az samo minie. choc mnie strasznie korci, zeby cos dzialac...
 
truskaffko my mamy usg z powodu porodu przy uzyciu vacuum.

zabko moja miala krew pobierana kilka razy. Serce boli.. placz jest ale bardziej z powodu przytrzymywania raczki niz samego uklucia.

dziecko mi sie od 2 dni popsulo-marudne, mniej spi i nie pasuje jej prawa piers (pasuje 10 min a potem sie drze i podaje jej druga to jest spokoj).:baffled:
 
dziewczyny a co jesli dziecko ma niedobor witaminy d3? moja córka sie poci czesto, nie tylko jak jest jej za ciepło, slyszalam ze dzieje sie tak gdy jest u dziecka niedobor d3, daje jej niby codziennie ta witamine ale moze dla niej to za malo? Wybiore sie do pediatry po wekendzie niech jej zwiekszy dawke, teraz tylko troche sie boje ze nabawi sie jakiejs krzywicy bo w sumie od urodzenia sie poci a ja to zlekcewazylam...:baffled:
 
madziaaa moja Laura i Ethan byli/sa cali mokrzy przy karmieniu nie wiem czy to niedobor witaminy D3 czy poprostu to takie meczace. Laura nie ma krzywicy wiec obstawiam ze z Ethanem jest to samo:tak: A u Was pocenie przy karmieniu czy ogolnie?
 
reklama
Żabka a Ty karmisz piersią? Może coś mu nie spasowało, dzieci często na piersi taką kupą reagują a różne nowości.
 
Do góry