reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak nie zwariować ze stresu przed kolejną CP?

Biochem chyba...w każdym razie trzeba pilnować tą betę. Nawet jak dostaniesz okres to kontynuuj kontrolę dopóki nie będzie negatywna. Bardzo mi przykro kochana. Na prawdę. Przytulam do serca.
 
reklama
Zadzwoniłam na sor ginekologiczny bo do lekarza nichuchu oczywiście, lekarka powiedziała że na razie nie odstawiać (nie wiem czemu), powiedziała że nie zaszkodzi mi to i przyjmować aż póki nie zacznie się coś dziać albo do kontroli lekarza.
 
Dasz radę. Nie jesteś sama. W sensie lekarz nie odebrał? Do niego dzwonisz prywatnie czy przez przychodnie?
Prywatnie, on przyjmuje i na NFZ i prywatnie ale w sumie co on mi powie, widział mnie dawno temu, wizyta dopiero miała być 9.01, to już więcej chyba wie lekarz z soru - to on mi przypisał duphaston więc w sumie.. jaka to różnica..
 
Zadzwoniłam na sor ginekologiczny bo do lekarza nichuchu oczywiście, lekarka powiedziała że na razie nie odstawiać (nie wiem czemu), powiedziała że nie zaszkodzi mi to i przyjmować aż póki nie zacznie się coś dziać albo do kontroli lekarza.
Co za durna rada 🤦‍♀️
Przyjmując duphaston opóźniasz właśnie ewentualne krwawienie albo dokarmiasz cp.

Nie powinno się brać duphastonu zanim nie uwidoczni się pecherzyka w macicy, chyba, że jest niedomoga, ale z tego co widzialam, to Ty mialaś progesteron 16? Dobrze pamietam? Kto Ci dal duphaston?
 
Co za durna rada 🤦‍♀️
Przyjmując duphaston opóźniasz właśnie ewentualne krwawienie albo dokarmiasz cp.

Nie powinno się brać duphastonu zanim nie uwidoczni się pecherzyka w macicy, chyba, że jest niedomoga, ale z tego co widzialam, to Ty mialaś progesteron 16? Dobrze pamietam? Kto Ci dal duphaston?
Lekarz na sorze, w wigilię jak plamilam. Też myślę że bez sensu go brać w tej sytuacji. Beta słabo rośnie to i pewnie progesteron leci już na łeb na szyję to po co go dokarmiać..
 
Prywatnie, on przyjmuje i na NFZ i prywatnie ale w sumie co on mi powie, widział mnie dawno temu, wizyta dopiero miała być 9.01, to już więcej chyba wie lekarz z soru - to on mi przypisał duphaston więc w sumie.. jaka to różnica..
No on Ci przypisał wiec na moje powinien doradzić odstawienie. Moja jak usłyszała jaki był przyrost to „kategorycznie proszę odstawić”
 
reklama
Do góry