reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
hi hi z ta mieszanka to my toczymy boje :) pisałam ze wydudnił cala butle i co ... przechwaliłam chłopaka. Wieczorne karmienie zaczynam o 18.20 (zeby o 19stej wykapac) Wojtek na kocu a ja nad nim z butla i toczymy walkę ja sie staram zeby on pił a on miedli w buzi smoczek i do mnie gada jak wypije 70ml to swieto
Ale faktycznie moze przespane nocki zawdzieczamy butelce :) a potem jeszcze pozadnej dawce cycusiowego mleczka.
Najwazniejsze ze sie nie budzi tyle razy w nocy :)

Bartoszek jeszcze jest malutki i potrzebuje mleczka w nocy podobno jest najlepsze.
Jeszcze kilka miesiecy i moze Ty tez bedziesz mogła przespac nocke czego Ci życzę
 
reklama
czytałam artykuł ze mleko w nocy choc tłuste zawiera mniej składników mineralnych i białka szczególnie w godz od 2 do 6 i dlatego dzieci sie czesto budza. Pyzuncia a moze Twój maluszek jest najedzony i dlatego nie chce mieszanki?
 
Ja moją małą zawsze usypiałam na łóżku u mnie a potem wędrowała do łóżeczka od jakiegoś czasu usypia ją w łóżeczku zanim zacznie zamykać oczka jestem z nią a potem wychodzę trwa to z 5 minut zanim zaśnie :tak: nie ma płaczu czy marudzenia. Jak wychodziłam odrazu po włożnie do łóżeczka był krzyk i płacz więc wychodze jak jest dopiero senna z pokoju(zaczyna trzeć oczka):tak: Dziś zasneła w dzień w 5 minut co jeszcze nam się nie zdazyło zawsze musiała być lulana w wózku (babcia nauczyła;-)) Przecypia 11-12 godzin ciągiem zdaża sie 1pobudka jak nie wypije całego mleka przed snem:tak:
 
czytałam artykuł ze mleko w nocy choc tłuste zawiera mniej składników mineralnych i białka szczególnie w godz od 2 do 6 i dlatego dzieci sie czesto budza. Pyzuncia a moze Twój maluszek jest najedzony i dlatego nie chce mieszanki?

oj jest głodny bo potem opróznia dwa cycusie (o ile nie usnie ze zmeczenia)
A wczoraj go pochwaliłam i miałam pobudke o 24.30 nakarmiłam smyka a potem zebrało mu sie na zabawy, pół godziny trwało zanim padł ale za to spał do 7.15..

Mmm a ja słyszałam ze to nocne mleczko jest takie super :tak:

Ajjj musze robic mleczko pozdrowionka :)
 
Pyzuncia widocznie mleko Mamy najbardziej mu smakuje, pewnie jakby nie miał wyboru to nie byłoby problemu i piłby mieszanke, ale nauczył się że dostanie cysia. Ja próbuje wzbogacic swoja diete w białko i sole minerane, nie wiem czy to cos da ale jak wczoraj przed snem zjadłam jogurt obudził sie w nocy 2 razy na jedzonko, a teraz spi po kapieli na moich rekach a ja klikam tylko lewa,pewnie zaraz sie obudzi bo nie dostał jedzonka :)
 
jogurcik mniam chyba spróbuje a dzis Wojtek płakał w nocy chyba z 4 razy a potem o 4 obudził sie na jedzonko. Nie wiem czemu płakał ale sie nie rozbudzał tylko wykopywał . Zdziwiłam sie tez ze sie obudził o 4na jedzonko bo wczoraj wypil 80ml i jeszcez moje mleczko :). widocznie nasz hrabia ma takie widzimisie :)
 
Tomek (4 mies.) jak już pisałam sam zasypia. Jeśli się budzi w nocy to tylko na cyca - żadnych zabaw. Może dlatego, że mało śpi w dzień - zwykle ma 2 drzemki (czasem 3), a w sumie śpi w dzień ok 4 godzin. Wieczorem zasypia ok 21, budzi się ze dwa razy w nocy na cyca i śpi do 8-9 rano. Potem ok. 11 ma pierwszą drzemkę ok godziny, a drugą ok. 14 i śpi zwykle ok 2,5 godz. Budzi się ok 16.30 i do wieczora już nie drzemie. Kąpiel ok 19.30, po kąpieli butla, czytanie książeczek i jest tak padnięty, że sam zasypia.
Dziewczyny, a ile wasze dzieci śpią w dzień?
 
jogurcik mniam chyba spróbuje a dzis Wojtek płakał w nocy chyba z 4 razy a potem o 4 obudził sie na jedzonko. Nie wiem czemu płakał ale sie nie rozbudzał tylko wykopywał . Zdziwiłam sie tez ze sie obudził o 4na jedzonko bo wczoraj wypil 80ml i jeszcez moje mleczko :). widocznie nasz hrabia ma takie widzimisie :)

;) A tak ja do jugurcika daję płatki corn flakes i wychodzi coś w rodzaju musli ;) A może Wojtusiowi ząbki idą ?
 
A zapomniałam dodać że: Pyzuncia wydaje mi się że fajna z Ciebie babka, nie wydaje ja to wiem :) !! Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry